Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aia cand i-am intrebat de oglinda de mcv se uitau la mine ca la poarta noua. o sa incerc oricum...
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • Iti recomanda cu caldura originale sau Ferodo sunt mai scumpe dar ai frane.Eu am pus TRW si sunt de toata jena.Vreau sa mi le schimba la anu.
      sigpic
      Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

      Comment


      • ferodo am si eu pe masina si asa au venit din fabrica. nu le-am schimbat pana acuma.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • Originally posted by B 83 RMJ View Post
          aia cand i-am intrebat de oglinda de mcv se uitau la mine ca la poarta noua. o sa incerc oricum...
          Ce oglinzi de MCV cauti?
          sigpic
          Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

          Comment


          • cautam inainte sa le am pe astea. si am ramas tampit cand am vazut ce minti lucide pot fi in loc de vanzatori
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • Am priceput.Ce sa faci asa este pe la noi din pacate.
              sigpic
              Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

              Comment


              • kelu eu nu te-am vazut de prea multe ori dar chiar insa a fost de ajuns sa imi fac o parere despre tine si am mai povestit si cu zech si stiu ca esti un om de nota 10....cel putin asta e parerea mea.....se va simti lipsa ta la intalniri si la astfel de actiuni inteleg ca te-ai suparat ca intr-adevar nu a fost frumos sa stam sa asteptam atat......dar asta e.......nush hai sa trecem peste si poate data viitoare nu se va mai intampla...........

                Comment


                • Stai linistit panacotic ca nu renunt la nimic,tot e la fel doar ca la actiuni de genu nu am sa mai particip.La intalniri o sa vin fara doar si poate iar in februarie vreau sa fim cei mai tari organizatori din tara.Am dus vestea peste tot de organizarea din februarie si sant sigur ca doar cu participarea tuturor o sa facem sa fie super bine.Pt asta o sa fie nevoie de ideiile si parerile la toti pt ca logan club brasov e gazda si toti facem parte din clubul asta,fiecare o sa isi spuna parerea despre ce o sa dorim sa organizam atunci.
                  VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • aline,uita-te pe link-ul asta,vad ca au preturi bune si mai multe tipuri de placute

                    sigpic

                    Comment


                    • cred ca asa fac si eu;daca ptr.1 poza ne-am fastacit atata va dati seama ce o sa fie in februarie

                      sigpic

                      Comment


                      • adica cum ai sa faci si tu ?
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • citeste mai sus

                          sigpic

                          Comment


                          • cred ca la postul meu se referea...
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • eu unul ma bate gandul sa ma retrag de tot.Acum ceva timp a fost un scandal ca cine vrea sa fie membru sa vina la intalniri si bla bla bla....Stiti si voi.Acum vad ca incet , incet de atunci esti constrans sa vii la intalniri altfel esti pe dinafara...Orice se discuta se dicuta numai la intalniri...Toate planurile si tot....Ce sa zic asta e...Eu duminica daca veneam pierdeam destul de mult as ca a trebuit sa imi stabilesc prioritatile in acea zi...Oricum nu mi se pare corect asa....

                              Comment


                              • acu se discuta la intalniri tot legat de februarie....nu ai de ce sa te superi...doar despre asta vorbim...si cum ne-am inteles ca nu zicem nimic despre asta aici... e normal sa nu mai vezi nici o discutie aici
                                si la intalniri vii cand poti,nu te da nimeni afara, nu se supara nimeni...vii cand ai tu timp si chef sa ne vezi
                                Cand vii la intalniri sa vb cu Sebi ca tre sa iti dea si tie un stegulet al clubului.

                                [QUOTE]Original a fost postat de ALO68
                                Looking4u nu se intampla nimic daca scoti din viteza fara ambreiaj.scutesti ambreiajul de o munca.nu dauneaza cutiei de viteza sub nicio forma.stai linistit,eu dau a4a la logan fara sa calc ambreiajul/QUOTE]


                                cand ne mai vedem arata-mi si mie chestaia asta fara sa caraie cutia...ca eu pot doar cu motorul oprit.....nu mi se par astea niste sfaturi ok.
                                Last edited by mumus; 25 November 2009, 22:34. Reason: Automerged Doublepost
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google