Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca magnolia e in centru eu sunt popa
    nu ai zis numai tu ca nu ai benzina,mai sunt si altii

    sigpic

    Comment


    • da...dupa cum vad fiecare are ceva de impartit cu cate unul sau altul.....in orice caz nimeni nu are dreptul sa judece pe fiecare referitor la situatia materiala ptr ca fiecare cred ca ne confruntam cu diverse probleme in acest moment
      BMW CABRIO 1.8 ...........respect

      Comment


      • nu ne certam pe situatia fiecaruia.problema e ca ce facem noi la fiecare intalnire e bambilici.e club de masini?hai sa ne axam pe masini
        sigpic........restul e NoSpeedLimit

        Comment


        • -asta incercam si eu sa zic,nu m-am luat de situatia nimanui,am spus doar ca au fost comentarii de genul ca nu este benzina ptr.intalniri,sa se lase fitele deoparte si sa ne intalnim ca prieteni,colegi de club
          -mie mi se pare jenant sa te plangi pentru lucruri marunte de acest gen
          -cum vrei sa fi intr-un club daca nu vii la intalniri sau nu esti de acord cu locatia de intalnire sau daca unii sunt mai vechi nu cred ca au dreptul sa se separe de ceilalti veniti mai nou
          -cum spunea si gigikent daca ne-am axa discutiile doar pe masini ar fi ok si nu am mai astfel de contradictii

          sigpic

          Comment


          • n-ai cu cine . . . eu nu am fost de acord de la bun inceput ca intalnirea sa se tina la bar,cafenea,etc,tocmai pentru ca sunt multi care nu-si permit(cum sunt si eu) sa dea 5 lei pe un kkt de ceai,sau 5 lei pe 250 ml de suc.de asemenea nu am fost de acord ca intalnirea sa se tina la real,pentru ca este la capatul orasului.magnolia este cat de cat in centru pentru fiecare,nu am zis ca e in centrul brasovului.si binenteles ca unii se uita la benzina,ca nu curge la robinet.de la bun inceput am zis sa se tina afara intalnirea,dar nimeni n-a vrut...toti au vrut la caldura...
            Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

            Comment


            • pt ca nu discutam despre masini,se fac bisericute,ne cunoastem mai bine 2-3 si vb de ale noastre.asa daca am vb si am sta in jurul masinilor nu ar mai fi diferente
              sigpic........restul e NoSpeedLimit

              Comment


              • da,daca am gasi un bar unde sa intram cu tot cu masini....
                Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                Comment


                • dar chiar trebuie bar sau restaurant?vad ca multi se vaita ca nu au bani de benzina dar vor in bar
                  sigpic........restul e NoSpeedLimit

                  Comment


                  • pai...din partea mea se poate tine si in mijlocul campului.eu zic ca afara la magnolia e cel mai bine...nimeni nu vrea asa......
                    Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                    Comment


                    • of of of... haideti baieti sa fim seriosi.....acu ca nu e frig inca putem sta si afara...am ales sa intram inauntru ca e mai comod...Daca chiar nu vrei sa bei sau sa consumi...nu cred ca e o problema..din 15 oameni daca nu comanda 3-4 nu se observa...
                      Dar cand va fi zapada,si frig,si va ninge...atunci musai trebe sa intram undeva.
                      ptr inceput eu sunt de acord sa vina lumea cu termosuri si sa ne intalnim oriunde...
                      cat tine inca vremea cu noi.

                      Asta e..ne mai certam da ne si impacam..suntem oameni diferiti cu opinii diferite..dar ati vazut ca mereu ajungem la un consens
                      o sa mai discutam miercuri.
                      sa veniti toti daca puteti...nu o sa intram nicaieri...o sa stam afara si o sa luom la puricat fiecare detaliu. Iar Sebi nu va avea voie sa isi deschida gura... de data asta sa asculte el.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • mie mi s-a parut super bn in real ca e cat de cat acceptabil ca temperatura si mumus nu prea cred eu ca asta e vreme sa stai afara langa masina......noi am inghetat jumatate de ora duminica apoi sa stam 2 ore......eu chiar sunt de acord cu realul si apropo eu vin din tohan de langa bran la intalnire........

                        Comment


                        • nu am zis ca realul nu e ok.... e chiar bine...
                          problema aici e de intalnirea de miercuri...ca intram la magnolia inauntru la suc....si nu toti au bani...
                          dar am zis clar...nu trebuie ca comandam toti...si cu asta cred ca am rezolvat problema.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • nu stiu ce s-a intamplat miercuri de iar e cutremur pe aici, dar sunt de acord cu theo referitor la problema su intratul la cafenea unde dai 5-6 lei pe 80 ml de apa fiarta. sincer, nu am vazut pana acum pe nimeni sa nu-si fi comandat ceva. de locul de intalnire n-am cuvinte pentru ca oricum sebi face cum vrea el. de mai multe ori i-am propus cate ceva si a zis ca nu (cand vorbeam fata in fata) sau nici nu ma baga in seama(daca scriam pe forum). nici eu nu am sonda de petrol in curte, dar nu m-am plans pe forum sau in fata voastra. dar asta nu inseamna ca nu stau prost cu benzina. si faza cu stersul posturilor de catre 'mai marele' nostru nu este fair play, pentru ca el le invarte cum vrea si cum poate ca sa nu-i fie imaginea patata. altfel nu imi pot explica de ce sterge posturile care au legatura doar cu el(legatura negativa). si sa nu uitam ca foarte rar raspunde sebi la ceva care il ataca. daca nu sterge postul, ca il 'ameninta' mumus ca il scrie inapoi pana nu il mai sterge, isi face anuntul cu intalnirea si ce mai are el de comunicat si pa.

                            dar, daca la o intalnire se fac 2 grupuri (bisecurite cum zicea cineva mai sus), nu cred ca gata, suntem impartiti in 2 ca si club. unii vorbesc despre ceva iar ceilalti probabil ca vorbesc de altceva, si fiecare sta unde il intereseaza. cand o sa ajungem sa ne intalnim unii intr-o zi si altii in alta zi atunci cred ca o sa se poata spuna ca suntem impartiti in grupuri si grupulete.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • e clar ca o sa vorbesti mai mult cu colegul de scaun....si e clar ca fiecare se aseaza langa unu cu care se are mai bine...dar se poate aseza si unde gaseste loc.


                              o sa se rezolve toate...si ca in orice grup de oameni..NICIODATA nu o sa fim multumiti si NICIODATA nu o sa ne intelegem bine cu toata lumea. Dar e normal.
                              esential e sa fim uniti cand trebuie sa sa fim un grup...nu Sebi si ceilalti sau x,y,z, si ceilalti.
                              Si inca ceva....la intalniri trebuie sa ne lasam AERELE acasa. Cine se simte sa se conformeze.
                              Trebuie sa ne purtam ca acasa...nu sa ne dam mari sau sa fim cu nasu pe sus.
                              Sebi trebuie sa fie mult mai natural si sa inteleaga ca nu e seful nostru si ca fara noi nu exista clubul.
                              La fel si noi trebuie sa ai aratam lui recunostiinta ca se ocupa de multe chestii si ca isi iroseste din timpul lui si ptr club.
                              O sa va mai zic ce am pe suflet si la intalnirea de miercuri.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Sa traiesti,parinte!!!

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google