Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • neatza colegi...a sosit si baba cu zapada
    *****
    sigpic
    http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

    Comment


    • Si mie mi-a placut mult faza cu sticker-ul pe stopul de frana. Mi-as pune si eu ca arata super. Oare avem probleme cu dl.politist? Parerea mea e ca nu obtureaza stopul

      Comment


      • - frumoasa propunere, oare ne lasa sa intram cu loganurile? in 2 secunde ar fi gol patinoarul

        Referire la propunerea lui mumus
        Last edited by sebi8ta; 16 December 2009, 01:32. Reason: completare

        Comment


        • vorbeste cu stresu

          sigpic

          Comment


          • E cu dus si intors faza cu sticker-ul pe stop...Daca vrea iti ia talonul...Daca nu vrea nu il ia....Hai organizatorul si co la ce ora se face intalnirea din 23?

            Comment


            • Posibil sa fie prob.cu militia.

              TOCMAI AM VENIT DIN VAMA.SE CIRCULA DESTUL DE GREU IN BRASOV.IAR SUNT NEPREGATITI CEI DE LA VECTRA.
              IN FIECARE AN ACEEASI PROBLEMA
              Last edited by ALO68; 15 December 2009, 13:33.
              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

              Comment


              • Originally posted by apliliecii View Post
                Si mie mi-a placut mult faza cu sticker-ul pe stopul de frana. Mi-as pune si eu ca arata super. Oare avem probleme cu dl.politist? Parerea mea e ca nu obtureaza stopul
                si parerea mea este ca nu se obtureaza stopul de frana, la mine ar fi o problema in minus ca am led-uri si pe eleron, deci in total 4 indicatori de frana
                Ma bucur ca v-a placut ideea si pentru cei care mai vor putem face mai multe. Cel mai frumos se vede la cei care au folie pe luneta (inclusiv stopul de frana sa fie acoperit) pentru ca pana nu pui frana nu se vede deloc ce este acolo....
                Va urez o zi buna dragi colegi, si multa atentie si bafta in trafic. maine seara la intalnire vom dezbate subiectul intalnirii din 23, daca alina promite ca ne onoreaza cu prezenta, putem pune intalnirea si la 21, din partea mea este ok, sa vedem ce zic si ceilalti colegi maine seara.
                sigpic
                Logan 1.4 Dynamic Blue

                Comment


                • Dap. Pe 23 ora 21 suna bine pentru mine

                  Comment


                  • Doar daca ne promite ca vine,atunci da,sunt de acord.DUPA CATE STIU E ULTIMA INTALNIRE DIN ACEST AN.AR FI FRUMOS SA FIE TOTI MEMBRII SI.....MEMBRELE
                    Last edited by ALO68; 15 December 2009, 13:55.
                    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                    Comment


                    • eu din punctul asta de vedere am propus intalnirea mai tarziu,ca sa vina si alina dar nu ora 23.de data asta ai onoara sa stabilesti tu ora de intalnire din data de 23 ca esti singura membra.cat despre planton.....care face concurs cu mine care sta mai mult planton????si berea vedem cine o da
                      sigpic........restul e NoSpeedLimit

                      Comment


                      • pai daca e vorba de bere sa-mi ziceti sa vin fara bolid
                        sigpic
                        Logan 1.4 Dynamic Blue

                        Comment


                        • va salut colegi si aveti grija pe sosele "dezapezite"........drumuri bune.....

                          Comment


                          • Buna dimineata colegi.Azi se pare ca se circula un pic mai bine ca ieri.
                            Pe drumurile principale,ca in rest.......Doamne-ajuta.
                            O zi buna va doresc si DRUMURI BUNE,si uscate.....................la vara.;)
                            Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                            Comment


                            • Neata tuturor loganistilor!!!!! Ai dreptate zue69.pe stradute e groaznic. In cartierul triaj e loc de dat cu sania nu cu masina.
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment


                              • Neatza. La mine pe străduţe iei curbele cu 5 m la oră, altfel....nu mai iei curba, te duci sanieeeeee.........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google