Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fiecare face ce vrea cu masina lui.eu nu as incerca asa ceva pt.ca nu sunt fan,in primul rand si in al doilea rand nu-mi permit sa-mi cumpar o alta masina in urmatorii 5 ani
    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

    Comment


    • nu fac nici eu chestiile astea cu exces......dar totusi am 20 de ani se intelege si mai fac si eu o liniutza......o intoarcere cu frana de mana.......insa iarna fac exces de frana de mana......

      Comment


      • Asta cu frana de mana o mai fac si eu iarna dar nu a devenit un obicei.
        La 20 de ani......e normal.frumosi ani.sa traiesti
        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

        Comment


        • multumesc multi inainte si tie..........lipsesc 10 minute ma duc sa dau zapada de pe masina.....si din curte ca am o zapada de nu pot iesi cu masina.....revin.....

          Comment


          • - panacotic, uite aici clasă : http://www.fastandfuriousmovie.net/ . Stresule eu intru la Magnolia numai dupa ce parcheaza panacotic. Se vede mai bine din afară

            Comment


            • O idee buna ptr."imn" a lui aplililiecii.o vom discuta,dar trebuie sa o asculte mai multi dintre noi,inclusiv org.si coorg.
              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

              Comment


              • nu melodia e importanta ci ideea. Alegeti voi altceva daca nu va place

                Comment


                • Alina ideea e super originala.
                  O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                  Comment


                  • mie nu imi place melodia respectiva, e stresanta mai ales vocea aia ca de copil mic....asa ca eu zic PAS
                    sigpic
                    Logan 1.4 Dynamic Blue

                    Comment


                    • - pas la idee? sau la melodie stress?

                      Comment


                      • Eu ma gandeam la ceva romanesc,pur romanesc.o melodie care sa fie reprezentativa prin cuvinte si linia melodica.

                        PAS LA MELODIE NU LA IDEE.
                        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                        Comment


                        • - mai caut si eu ceva si vorbim la intalnirile LC BV. Poate nu ne prinde anul nou fara imn LC Bv. Hai sa "traiti bine". Mai repet si eu materia pt. azi. Succes la intalnire azi. Panacotic sa-ti faci o intrare memorabila azi la Magnolia si apoi sa ne inveti si pe noi cum e treaba asta cu "20 de ani", chiar ca am uitat cum e. Va salut domnilor!

                          Comment


                          • O zi faina si spor la toceala
                            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                            Comment


                            • - multumesc. Va rog nu uitati sa postati pe forum ce adoptati diseara. Mai ales ora din 23 dec.

                              Comment


                              • m-am referit PAS la melodie, ideea este buna. cautam cautam.
                                sigpic
                                Logan 1.4 Dynamic Blue

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google