Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu,ca lucreaza si noaptea

    sigpic

    Comment


    • dragi colegi, miercuri 17 decembrie am iesit in parapet datorita drumului ,,curatat'' gheata si zapada deasupra, norocul a fost ca m-am oprit in sant suspendat pe praguri si cu botu in pamant, altfel intram in somes sau tarnava dracu sa o ia de apa, de aceea nu am ajuns la intalnire, astaziam ajuns si eu acasa, dar ne vedem maine la intalnire, numa bine
      sigpic

      Broker de asigurari DESTINE

      Comment


      • nu esti singurul care a patit asta,mai sunt si altii care au patit-o mai rau,dar vorba proverbului"paza buna trece primejdia rea" mergem cu grija ca doar e iarna,nu?

        sigpic

        Comment


        • de acord cu tine, dar daca ieseau din timp pe drum cu utilajele nu se mai intampla, ei au iesit dupa ce am patit-o eu pana atunci nu s-au sinchisit au stat la caldura, important e ca nu am patit eu nimic, fiarele se indreapta
          Last edited by bv06rmn; 19 December 2009, 15:25. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Broker de asigurari DESTINE

          Comment


          • corect,cel putin in oras au iesit cam tarziu

            sigpic

            Comment


            • Da unde au iesit cu utilajele? Ca in racadau nu am vazut roata de utilaj

              Comment


              • lasa bv06fww bine ca nu ai patit tu nimic vorba ta, fiarele se indreapta....cum e masina e rau?
                Last edited by sebi8ta; 19 December 2009, 21:40. Reason: cuvant mirc

                Comment


                • cam nasol.. pe zapada o mai scoti la capat dar cand dai de gheaţă e bai...la mine cu cauciucuri de iarna sa mai intamplat sa danseze...
                  sigpic

                  Comment


                  • e masina de servici un sprinter 308 din 2004, avari: baie ulei smulsa, intercooler, radiator, spoiler, janta dreapta avariate plus lonjeron si tablarie
                    sigpic

                    Broker de asigurari DESTINE

                    Comment


                    • pffff e ceva dauna....avea-i casco la ea?

                      Comment


                      • da, peste 20 de mii de ron
                        sigpic

                        Broker de asigurari DESTINE

                        Comment


                        • Pacat ca ai patit necazul cu masina ,la asa o avarie e destul de rau,bine ca esti tu bine si ca ne putem vedea cu bine la intalniri si in trafic,acuma ce sa zicem ,e iarna ,trebuie sa fim pregatiti pentru zapada si alte nebunii.....
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • da asa e si mai ales ca trebuie sa renuntam la viteze....am vazut pe pielea mea

                            Comment


                            • buna dimineata, o zi buna si drumuri uscate va doresc
                              sigpic

                              Broker de asigurari DESTINE

                              Comment


                              • neata baieti....
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google