Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stresu cred ca s-a dus sa faca mujdeiul

    sigpic

    Comment


    • eu sunt solidar lui Liviu nu il las la greu.......un coorganizator avem si noi si il lasam la greu?

      Comment


      • multam fain panacotic, dar daca e groasa nu o sa ajung, asta e, sper sa nu fie cazul
        sigpic
        Logan 1.4 Dynamic Blue

        Comment


        • hai ca poate faci un sacrificiu pt noi

          Comment


          • pai du-te si baga mujdeiul ala odata

            sigpic

            Comment


            • Liviule, te dai la mujdeiul ala de usturoi sau nu? Ma gandeam sa consumam toti usturoi pentru ca maine sa putem sa stam langa tine. Vezi panacotic? asta inseamna solidaritate adevarata

              Comment


              • si te lasa sufletul mai Alina sa il lasi pe Liviu la greu?

                Comment


                • Daca stai in brasov te iau eu si te si arunc acasa, asa ca poti sa bei linistit, da-mi un mesaj de unde sa te iau, eu nu pot sa beau pe motiv de tratament medical. Pt cine vrea sa guste un vin fiert mai am 3 locuri dar sa stati in brasov. Bafta baieti si ne vedem maine

                  Comment


                  • din si in zona micsunica ,gemenii iau si eu 4 coforumisti
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • eu din zona triaj-craiter

                      sigpic

                      Comment


                      • prezent si eu cu una bucata furie rosie si una bucata range rover sport inminiatura bineteles
                        sigpic

                        Broker de asigurari DESTINE

                        Comment


                        • din cate stiu eu....mie mi-a spus o data cineva de la real ca nu prea e ok cu masinutele alea pe acolo...eu iam zis ca noi nu ne jucam cu asa ceva...noi ne intalnim acolo si stam de vb....mai bine le lasi acasa.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • nu prea ma joc, se termina repede bateria :P
                            sigpic

                            Broker de asigurari DESTINE

                            Comment


                            • nu o zic cu rautate (si mie mi-ar place sa ma joc cu ele) dar..daca ne dau afara de acolo...unde naiba ne mai vedem...ca acolo e chiar ok
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • păi dacă ne dau afară de la Real, ne întâlnim în codru și facem focuri de tabără...not

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google