Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe Vlahuta langa magazinul X-Data

    sigpic

    Comment


    • Da acolo este locatia.
      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

      Comment


      • s-ar putea sa lucrez pe 30,inca nu stiu sigur,daca nu voi fi prezent

        sigpic

        Comment


        • Oferte De Revelion In Brasov?

          asa cum zice si titlul, astept niste oferte pentru rev daca are cineva, intrucat am ramas pe dinafara ca multi altii anul asta si nu vreau sa stau acasa :'-(

          in brasov sau imprejurimi. 2 persoane
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • Naspa sa nu ai oferte de revelion dar mai ai timp sa dai un telefon 2-3 si gasesti tu ceva astea pe graba se lasa cu distractie adevarata,eu doar de cateva zile am gasit ceva ca pana atuncea eram sigur ca o sa stau acasa bafta !
            La multi ani!

            Comment


            • si la mine e semnul ? ,depinde cum reusesc sa scap de la munca,dar oricum voi trece pe acolo.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • Maine la 12 ajunge doc in brasov cine vrea sa-si resofteze loganu e bine venit, eu unul o fac sunati-ma 0746210468

                legat de bauta nu ma pot pronunta lucrez pana in 31 inclusiv
                Last edited by bv06rmn; 29 December 2009, 00:43. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Broker de asigurari DESTINE

                Comment


                • Nu se pune problema pana cand lucram.si eu lucrez si pe 31.e vorba de 0 bere sau doua sau trei si fiecare isi vede de treaba.asta nu e o scuza.da sau nu sunt raspunsurile corecte.nu trag de nimeni.
                  O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                  Comment


                  • La ce ora ne vedem acolo? Eu viu sigur (e foarte aproape de casa)

                    Comment


                    • Dupa ora 18.00
                      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                      Comment


                      • e careva amator cu tot cu sotia,prietena, amica,amicul, de un patinuar in poiana de la 12 sau 14?
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • as fi, dar lucrez
                          sigpic
                          Logan 1.4 Dynamic Blue

                          Comment


                          • in cazul asta dl alo poate va onorez cu prezenta in cel mai rau caz dupa ora 20
                            sigpic

                            Broker de asigurari DESTINE

                            Comment


                            • Bv06fww nu e ziua mea ca sa ma onorezi cu prezenta.un sprit de sfarsit de an mai ales ca la intalniri venim cu masinile.cine vrea vine cine nu nu.oricum pot sa beau bere cu prietenii care sunt acolo in fiecare zi.
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment


                              • bine dl alo, in cazul asta vin si eu sa beau o bere, dou, trei )
                                sigpic

                                Broker de asigurari DESTINE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google