Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super tare distractia pe partia din predeal stresu stieeee
    sigpic

    Comment


    • acum am aterizat de pe partie de la Predeal, imi pare rau ca nu ati venit si voi, a fost foarte fain, colegii de la Bucuresti sunt niste zapaciti (nici nu i-am cunoscut altfel) si stiu sa se distreze. Bravo lor ca sunt uniti si cand isi pun ceva in cap realizeaza, felicitarile mele pentru ei.
      sigpic
      Logan 1.4 Dynamic Blue

      Comment


      • ai dreptate stresule astia stiu sa se distreze

        stresule poate postezi niste poze de la munte
        Last edited by catalinnyk; 23 January 2010, 12:19. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • pai ei sunt o familie...nu ca voi )
          Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

          Comment


          • ei sunt o familie mai unita decat noi, dar vom ajunge si noi acolo, e doar o chestiune de timp
            sigpic
            Logan 1.4 Dynamic Blue

            Comment


            • unita, neunita, maine oricum dansam hora unirii
              sigpic

              Comment


              • facem o hora in sensu giratoriu cu loganurile sa moara dusmani de ciuda
                sigpic

                Comment


                • Buna seara dragi colegi. ce mai faceti? eu am fost putin plecat si acum nu prea pot sa mai ajung asa des, Sebi stie de ce. Ar trebui sa iesim si noi pe undeva intr-un week-end. Nu ceva extra ci soft cu distractie maxima.
                  Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                  Comment


                  • salutare baieti va salut de la nunta din poiana...bless the wireless network
                    bine ca are Evergreen-ul de aici wi-fi
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • @mumus, spaga care o iei la nunta o pui pentru regionala
                      @tyger: asteptam propuneri in legatura cu ce ai zis tu, e o idee buna......dar nu uita ca mai e putin si vine februarie: hard si soft la greu
                      sigpic
                      Logan 1.4 Dynamic Blue

                      Comment


                      • sa furat mireasaaa !!!
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • saraca mireasa ingheata p vremea asta, ca e un frig in poiana am inghetat cat am stat acolo
                          sigpic

                          Comment


                          • din pacate....mie mi-a inghetat azi mana pe camera afara....naspa...e prima mea nunta iarna...
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Tyger astepam propuneri pe threadul de propuneri...
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • Salutare domnilor,nu prea am mai aparut prin zona,am avut baiatul internat zece zile in spital si starea mea e undeva jos de tot de cand am aflat ca are diabet si are atata de tras o viata intreaga cu regimul alimentar si toate cele dar ce ni se da in viata aia trebuie sa ducem.
                                Va salut cu respect si sper sa ne mai vedem din cand in cand.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google