Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da sa vezi ce termostat frumos am acum, sa vezi ce smecher sta la 4 liniute
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • ehe lasa mumus ca tot stickerele mele sunt mai faine ,sa stapanesti sanatos stopurile
      sigpic

      Comment


      • ale mele sunt si mai faine ca am folie )
        sigpic

        Broker de asigurari DESTINE

        Comment


        • ale tale ce? stickerele sau stopurile ?
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • lasa ca vine si la mine folia :P (cea mai inchisa ca sa dea si mai bine)
            sigpic

            Comment


            • stickere, stopuri ma mai gandesc
              sigpic

              Broker de asigurari DESTINE

              Comment


              • intradevar...stickerele arata super pe folie.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • pai mumus tuh de ce nu ti-ai pus stickere?
                  ca ai folie
                  sigpic

                  Comment


                  • am avut...si din cauza unei reguli extreme stabilite de Sebi candva...am renuntat la ele...(adica le-am dat jos...acest gest fiind forma mea de protest fata de regula aceea )
                    si nici nu pun stickere...chiar daca fac parte din acest club...in acest fel sunt oarecum mai independent ca voi. mult timp am mers cu urmele stickerului...

                    iata si dovada -->
                    Attached Files
                    Last edited by mumus; 7 February 2010, 23:17.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • are cineva idee la cate linii ar trebuii sa stea temperatura la apa pe vremea asta?
                      la mine sta la 2, adevarul e ca nici nu merg foarte mult adica de acasa pana la munca asta insemnand 6-7km

                      Comment


                      • Este normal asa cum este daca mergi cei 6-7 km "blana" ai sa vezi ca urca la 4 liniute.Dar oricum este destul de rece afara si este normal sa fie asa daca mergi normal cu masina.
                        sigpic
                        Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                        Comment


                        • normal pana in 60km/h ca nu ma trage sufletu sa merg mai repede +statul la semafoare + sensurile giratorii
                          adevarul e ca atunci cand e mai cald afara (asta mai de la primavara in colo) se ridica la 4 linii
                          multumesc mult de ajutor

                          Comment


                          • Originally posted by mumus View Post
                            da sa vezi ce termostat frumos am acum, sa vezi ce smecher sta la 4 liniute
                            pai ma mumus si mie imi sare de 4 liniute (ajunge pe la 7) si nu este termostatul,este un fir de masa in scurt trebuie sa imi dea comanda

                            Comment


                            • si eu merg din triaj pana in bartolomeu dar se ridica la 4 linii,asa ar trebui sa fie la toti

                              sigpic

                              Comment


                              • Buna dimineata.
                                Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google