Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mumus eu sunt baiatu cel de la macnolia care statea la umbra sub copacelu ala si miai facut poza

    mumus eu sunt caiatu de la magnolia care iai facut poza sub planta aia cu frunzele mari

    ce are forumu asta
    Last edited by catalinnyk; 22 February 2010, 22:32. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • propunerea cu concediul lui sebi mai e valabil?
      sigpic

      Comment


      • langa sucursala ING de la piata de la rusi este spalatorie cu 9 lei exteriorul, si nu am avut impresii proaste pana acuma
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • aaa imi aduc aminte

          dar tu esti destul de nou printre nioi





          URGENT
          Am nevoie de telefoane mobile defecte,stricate,sparte,fara acumulatori...in orice stare....daca ma puteti ajuta cu vreo caramida veche inutilizabila va multumesc de pe acuma.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • poi sunt de ceva timp
            sigpic

            Comment


            • mumus,dupa data inscrierii pe forum nici tu nu esti prea vechi

              sigpic

              Comment


              • da, dar mumus are.....stramosi p acia pe forum. Prietenii stiu de ce.......

                Comment


                • nu contest lucrul acesta

                  sigpic

                  Comment


                  • sa nu ne mai certam pe tema asta ca nui frumos
                    sigpic

                    Comment


                    • nu-i cearta,e o discutie cat se poate de civilizata si in spirit de gluma

                      sigpic

                      Comment


                      • Catalinnik eu sper sa nu te fi suparat tu...
                        Noi suntem mai deschisi la gura...dar glumim de cele mai multe ori...
                        Skorpioane sa stii ca am vreo 2 ani pe putin de forum...dar nu asta este important...eu zic ca conteaza spiritul civic.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • ok mumus am inteles
                          sigpic

                          Comment


                          • da,mi-am adus aminte ca aveai alt username

                            sigpic

                            Comment


                            • mumus: - ce vremuri mai erau......
                              catalinnyk: te salut, am intalnit KTA-ul ieri in trafic, dar a fost din scurt si n am avut timp de flash uri.
                              Last edited by apliliecii; 23 February 2010, 00:21.

                              Comment


                              • azi l-am vazut pe tyger eye in trafic...i-am dat flash....el deja deschisese geamul...dar eram prea grabit...Te salut pe aceasta cale inca o data domnule ochi de tigru
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google