Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • te simti vinovat??lasa i sa se agite si vino la intalniri sa radeam,bem o cafea....
    *****
    sigpic
    http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

    Comment


    • razvane dai tu cafeaua?
      daca e eu dau semintele

      Comment


      • dodo...daca vin unii noi..si vad cum ne tiganim..ce parere vor avea?

        eu am dat cu parerea...daca e gresita..nu o luati in seama.

        SSG vino macar duminica sa iti spui punctul de vedere.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Originally posted by vali205 View Post
          razvane dai tu cafeaua?
          daca e eu dau semintele
          sa facut dau eu cafeaua
          *****
          sigpic
          http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

          Comment


          • nu ma simt vinovat de nimic,dar nu am cu ce sa vin in primul rand,iar in al doilea cei vinovati apar ca ingerii
            sigpic
            nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

            Comment


            • poi si atunci hai sa asistam la caterinca
              *****
              sigpic
              http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

              Comment


              • SSG poti sa imi dai pe mess parerea ta...daca vrei.. gyuriro e id-ul
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • fara suparare mumus dar dc sa nu vada si cei noi cum e defapt logan club brasov fara sa ne ascundem

                  Comment


                  • dodo ai dreptate sa isi faca si iei o parere
                    sigpic

                    Comment


                    • dodo tu pina acu te-ai ascuns?deci esti altfel?
                      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                      Comment


                      • acum depinde la ce intelegeti voi prin ingeri, la cat de recalcitrant a fost dodo in ultima vreme )
                        sigpic

                        Broker de asigurari DESTINE

                        Comment


                        • Originally posted by dodo ursu View Post
                          si p de alta parte vreau sa stiu ceva:au contribuit numai cei care sau ocupat sambata???pt k vad k faptul ca unii au mai facut rost de cate un sponsor cat sa putut mai bogat sau nu aia nu se pune
                          ?????
                          acum conteaza si cine ce sponsori au adus? si te miri ca te-ai inrosit! sa-ti fie rusine doar pentru simlpul fapt ca aduci in discutie asa ceva!

                          Originally posted by timon View Post
                          buna tuturor,eu sunt nou aici si se pare ca am nimerit in mijlocul unei furtuni
                          vroiam sa stiu daca pot sa vin duminica la intalnire sa mai cunosc si eu ceva lume
                          da, se pare ca ai nimerit cam prost. de fapt, asa e aproape tot timpul si culmea, doar la Brasov.
                          deci cam oricand mergi, e aceasi chestie. eu zic sa te duci cand au zis ei s anu te duci, macar sa vezi si tu ce atmosfera este acolo.

                          alti doritori pentru inrosit? se apropie pastele si vad ca unii se grabesc.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • nici eu nu sunt prea vechi si de cand m-am inscris in club am fost la toate intalnirile ceea ce a fost azi pe forum nu am vazut pana acum
                            cred ca s-au acumulat mai multe nemultumiri si au culminat cu ceea ce s-a intamplat la regionala
                            am si eu o intrebare
                            care este motivul pentru care primesti ban?
                            dupa parerea mea nu trebuiau date aceste ban-ri cu ele sau fara ele problemele tot trebuie discutate si rezolvate intro oarecare masura
                            si rezultatul poate fi pozitiv sau negativ pentru una din parti

                            Comment


                            • vali, tocmai asta este ideea, aceste probleme trebe discutate si rezolvate la intalniri, nu pe forum.
                              sigpic
                              Logan 1.4 Dynamic Blue

                              Comment


                              • poi stresu da u nu ai zis ca iesti plecat la iasi sau vi special duminica
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google