Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am vazut de aceea am ajuns la concluzia ca trebuie sa-i vopsesc si eu, tu i-ai dat jos cand i-ai vopsit?
    sigpic

    Broker de asigurari DESTINE

    Comment


    • Nu...am facut mai in graba...am izolat doar in mare..si am bagat vreo 4-5 randuri de vopsea..a fost si pe discuri un pic...da sa luat la franari...

      tamburii sau decojit si la mine..ca era spray de soba...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • la discuri banuiesc ca vroiai sa zici
        sigpic

        Broker de asigurari DESTINE

        Comment


        • am corectat...
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • eu am facut asa:
            -am frecat cu o perie de sarma
            -apoi am dat cu grund
            -apoi cu vopsea termorezistenta
            nu s-a cojit deloc nici pe fata nici pe spate

            sigpic

            Comment


            • salutare colegi. ieri am vandut jantele de aliaj..si acuma sunt in cautare,, ce modele imi recomanda-ti!!!,( preferabil negru cu crom)
              *****
              sigpic
              http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

              Comment


              • Ptr.sebi:da am voie sa spun ce vreau si nu o sa ma opresti.tu ai facut ce-ai vrut la regionala. Acum vorbim noi si facem noi ce vrem. Asa ca tine-ti gura si lasa scandalul ca nu ai cu cine!!!!!
                O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                Comment


                • Alo...lasa ca vorbesti cu el in privat...daca scrii aici tot ce ai pe suflet..nu e bine.
                  Si eu era sa inghit galusca...da nu am mai continuat...la sfaturile colegilor.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Alien la culoarea care o ai u la masina eu as face tamburii galbeni !!!!!! (tot rosii sa ramana si cauta si u si spray cu vopsea rezistenta la temperaturi si nu uita sa fie mare si sa imi ajunga si mie!!! )
                    [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                    Comment


                    • termorezistenta a fost vopseaua...
                      si am frecat bine cu peria de sarma pusa pe flex...
                      dar cred ca din cauza ca era cam frig afara s-au "inROZit" asa ...
                      sau poate de ciuda ca erau sub jantele de tabla ...

                      Originally posted by razvan_boss View Post
                      salutare colegi. ieri am vandut jantele de aliaj..si acuma sunt in cautare,, ce modele imi recomanda-ti!!!,( preferabil negru cu crom)
                      incearca pe strada lunga undeva pe dreapta la o casa maro ...
                      de acolo am luat si jantele (noi) si gumele ("secan")...
                      sau in craiter la semafor la plus ...dreapta si pe colt e un service mai au si acolo ...noi...
                      Last edited by mc_alienu; 23 March 2010, 19:05. Reason: Automerged Doublepost
                      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • Originally posted by ALO68 View Post
                        Ptr.sebi:da am voie sa spun ce vreau si nu o sa ma opresti.tu ai facut ce-ai vrut la regionala. Acum vorbim noi si facem noi ce vrem. Asa ca tine-ti gura si lasa scandalul ca nu ai cu cine!!!!!

                        .....
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • A innebunit lupu.

                          Sebi... vrem banerele inapoi..ca sunt ale clubului..nu ale tale.
                          Last edited by mumus; 23 March 2010, 22:51. Reason: Automerged Doublepost
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Banerele sunt ale adevaratilor membrii LOGAN CLUB BRASOV !!!
                            si sunt platite de mine in primul rand, si in al doilea rand voi cei care strigati in gura mare ... sa va platiti datoriile si dupa aceea sa comentati aiurea,si in al treilea rand fiti oameni de omenie si cu obrazul subtire.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • Eu sunt la zi cu plata

                              sigpic

                              Comment


                              • Vrem banerul inapoi sebi...nu e al tau !
                                Adevarati membri nu sunt aia care fac ce faci tu acum. Oameni cu obrazul subtire...fata de tine am tot fost... a venit ziua socotelilor.

                                Atata timp cat ai la tine bunul platit de noi..nu vad care e problema ta?
                                Last edited by mumus; 23 March 2010, 23:20.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google