Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poate ia fost rusine omului... uni sunt mai timizi ...
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • of ceam pirdut

      Comment


      • ce ma oftic ca nu am putut ajunge
        *****
        sigpic
        http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

        Comment


        • Originally posted by skorpionking View Post
          ma lamureste cineva unde s-a mutat theadul pe care l-am facut azi,multumesc!
          topicul tau este sters. conform regulamentului, daca vinzi ceva 'in masa' trebuie sa platesti 3 euro (parca atata e, nu mai stiu). daca vinzi doar o buata sau 2 atunci anuntul este 'gratis'. topicul tau este sters, nu l-ai deschis unde trebuia, adica la strict legate de masini si de aceea nu a fost lasat pe brasov. ia si tu legatura cu un moderator, trimite-i un pm.

          Originally posted by razvan_boss View Post
          ce ma oftic ca nu am putut ajunge
          multe nu ai pierdut. macar ai ajuns la ando's sa mananci
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • mersi,aline

            sigpic

            Comment


            • superbe si celalalte poze multumi pt ele baieti!!!
              [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

              Comment


              • Originally posted by unknown View Post
                are cineva vreun rest de folie pentru geamuri sau un spray dinala de inegreste plasiticul
                repet........
                sigpic

                Comment


                • la multi ani celor cu nume de floare, multa sanatate, fericire si tot ce va doriti!
                  sigpic

                  Broker de asigurari DESTINE

                  Comment


                  • Mumus u nu ai cumva si un nume de floare ????? la multi ani floricelelor mergatoare si graitoare!!!!!
                    [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                    Comment


                    • LA MULTI ANI!!!tuturor care poarta numele de Florin,Florina,etc.

                      sigpic

                      Comment


                      • unknown eu am spray-ul care am dat pe stopuri ..cred ca mai e o farama pe fund ...daca nu uit il aduc azi...
                        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                        Comment


                        • scuze k nu am putut sa ajung dar a trebuit sa o tai pana la tara si nu am stiut cand mam inscris p lista.........inca o data scuze si o sa va povestesc la intalnire ce am patit :P

                          Comment


                          • Nu mi-a fost rusine am avut masina in service si am venit cu autobuzu ;)) si m-am uitat pe acolo dupa voi dar nu v-am vazut. O sa ne vedem diseara ca am scos masina

                            Comment


                            • Originally posted by dodo ursu View Post
                              scuze k nu am putut sa ajung dar a trebuit sa o tai pana la tara si nu am stiut cand mam inscris p lista.........inca o data scuze si o sa va povestesc la intalnire ce am patit :P
                              Dupa parerea mea... lista este doar cu rol facultativ... Daca nu ai putut ajunge..asta este...nu iti impune nimeni nimic.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google