Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumim de informatie

    sigpic

    Comment


    • salut colegi cine ma ajuta cu un sfat ... cum se schimba rutmentu fata dreapta si se scule trebuie a inceput sa huruie
      sigpic

      Comment


      • ia legatura cu tTrust ca si el a schimbat in toamna rulmentul.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • ok multuimesc
          sigpic

          Comment


          • salutare baieti, imi pare rau ca nu v-am putut si nu voi putea sa va onorez cu prezenta mea la intalniri deoarece sunt plecat la a doua casa in judetul vaslui.
            sigpic

            Comment


            • lasa ca te asteptam cand te intorci. abia poate aduci si tu vreme buna
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • stai linistit ca si aici e vremea naspa
                sigpic

                Comment


                • nasol atunci. aici nici nu mai sti cum e vremea. dimineata poate sa fie soare si frumos, si peste 2 ore sa rupa cu ploaia...

                  si ceva special pentru mumus. ca nu a raspuns pe mess.
                  Attached Files
                  Last edited by B 83 RMJ; 28 April 2010, 21:05.
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Mersi mersi dar tot ale mele-s mai faine
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • da...vezi ce clona ai?
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • numai ca ala are si discuri pe spate

                        sigpic

                        Comment


                        • uite ca asta nu am observat eu am vrut sa ii arat jantele lui mumus, ca sunt ca ale lui, doar ca au negru pe interior. asa par, sa fie discuri adevarate
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • jantele nu sunt ca ale lui mumus

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by skorpionking View Post
                              numai ca ala are si discuri pe spate
                              Vezi ca nu are discuri pe spate are tot tamburi ca sunt mai mici si se vede prin janta.
                              sigpic
                              Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                              Comment


                              • buna seara ce faceti ce mai ziceti care mai e baiu inafara de genti ce se mai discuta ca de genti nu zic ca nu le stiu pe a lu mumus sebi mai me-am mai luat si alte actibilde sper sa arate bine cand o termin masina
                                o seara placuta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google