Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare phantom

    deci o sa avem toti posturi 0 si o sa fim incepatori? la mine abia acuma au disparut posturile, cand am scris mai sus inca erau toate.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • mumus am incercat replica ...moama frate de la 15 m trece prin placaj ...sa mor nu alta

      Comment


      • da cati Jouli are omule?
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • nu stiu cati jouli are dar atata stiu ca are 400 fps ;)

          am pus-o pe nevasta-mea sa traga cu ea ce zici frate ca nu potea sa o tina pe linia de ochire dar sa nu fiu nesimtit la 45 kg ale ei i-am luat-o din mana rapid ca altfel o scapa jos
          Last edited by phantom; 29 April 2010, 17:16. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • 400 fps are si pistolul meu
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • nu exista maximum este de 180 parca sau 200 la pistoale

              dar nu stiu cum se convertesc m/s cu fps

              al meu are 120 m/s
              Last edited by phantom; 29 April 2010, 17:19. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • ia vezi pe net ...o sa vezi ca am dreptate.la mine e 115 m/s parca
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • inseamna ca asa este nu pot sa spun nimik ti-am zis nu stiu cum este cu m/s sau cu fps-urile dar ideea este ca RUPE tot replica asta si face un zgomot de numa numa

                  nu te contrazic dar nu stiu cum este cu m/s sau cu fps-urile astea dar ideea este ca rupe tot replica asta este f.f. puternica
                  Last edited by phantom; 29 April 2010, 17:29. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • tre sa iesim intro seara la padure....ca vreau si eu sa testez bilele noi...ce zici ?

                    apropo...am cantarit bilele...din 3 bile cantarie una era de 0.24 ...deci sunt slabute calitativ.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • man eu am cantarit bile la nevasta-mea la magazin cu cantar pentru aur si din 10 bile toate au 0,25 g sunt super bune.Am dat azi ulucul si tubul de gaze cu lac ;) sa vezi ce super arata
                      Last edited by phantom; 29 April 2010, 17:50.

                      Comment


                      • Originally posted by mumus View Post
                        tre sa iesim intro seara la padure....ca vreau si eu sa testez bilele noi...ce zici ?

                        apropo...am cantarit bilele...din 3 bile cantarie una era de 0.24 ...deci sunt slabute calitativ.
                        hai in seara asta domnu mumus
                        apropo... unde e intalnirea de azi??

                        Comment


                        • pe turnului in parcarea de langa parcul tractorul. unde e noul sediu de politie (inmatriculari si permise)
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • boly,i-am rupt patratul unde intra capul de 19

                            sigpic

                            Comment


                            • lasa skorpioane ca tot e bine ...
                              doamne fereste sa fi fost pe predeal oituz valea bogatii si sa fi facut pana ...
                              bau bau le desfacea ...
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • sa stii ca da

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google