Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gasesti pe strada lunga la ontario la 56 lei setul ...nu sunt late ...metaxa are pe a lui de acolo si sunt identice cu ale mele ...eu le am din reprezentanta si cica ar fi trebuit sa dau 160 de lei pe ele daca nu era masina in garantie ...bla bla bla ...
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • da Skorpioane numa ca sint mai late decit cele obisnuite
      acu nu stiu sigur ,da cica ar fi de VAN?!?!
      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

      Comment


      • Ofertele Dacia Service - super ponturi pentru masina ta!

        Cu doar 139 de lei iti schimbi uleiul, filtrul de ulei si ai manopera inclusa. Suna bine? Intra sa vezi si restul ofertelor de la Dacia Service!

        Si masina ta are nevoie de putina atentie. Daca simti ca are nevoie de un plus de vitalitate, te asteptam la Dacia Service pentru un plin de energie.
        * fa schimbul de ulei la doar 139 lei pentru motorizarile benzina si 149 lei pentru motorizarile diesel.
        * Ce spui de o verificare gratuita in 16 puncte inainte de drumurile lungi ce vor urma? Iar daca e nevoie sa schimbi piese de origine in urma verificarii, vei avea si 10% reducere.
        * La drum lung, confortul la volan se intretine cu o climatizare in stare buna. Te asteptam sa faci verificarea instalatiei cu 10% reducere.
        * Asigura-te ca ai o vizibilitate perfecta cand conduci. Ai lichid de parbriz 5L la 32 lei, si 2 stergatoare Valeo la 28 lei.
        * Pentru o tinuta de drum impecabila, pneurile de vara sunt capitale. Alege noul pneu de vara Motrio la doar 159 lei.
        * Masina ta a iesit din garantie? Alege placutele de frana Motrio la doar 99 lei.
        * Nu uita de accesorii: cotiera Logan la 250 lei, ornament esapament la doar 49 lei si parasolar la doar 39 lei.
        * Iesi la aer curat impreuna cu familia? Nu uita de sapca Duster la 19 lei sau de mingea de fotbal la 24 lei.
        * Daca ai nevoie de un breloc pentru chei, alege unul cu Duster, la doar 9 lei.
        * Petreci mult timp pe internet? Atunci te asteptam pe www.dacia-merchandising.ro. Comanda online, foloseste codul special “CADOU” si noi iti vom trimite unul cu produsele pe care le-ai comandat.


        Ofertele sunt disponibile in perioada 3 mai – 30 iunie 2010 la reparatorii agreati Dacia participanti. Toate preturile sunt recomandate de Dacia si includ TVA.



        Consulta pe www.dacia.ro regulamenul promotiei pentru a afla detalii despre toate ofertele si despre lista de participanti.
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • skorpion...du-te la magazinul de pise de la gemenii. gasesti acolo. nu mai lua de pe forum ca e mai scump. eu am dat 65 lei pe ele cand le-am luat prin 2008.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • la magazinul din tractoru erau 60 de lei cele inguste
            sigpic
            nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

            Comment


            • in caz ca il intereseaza la ontario sunt 56 dupa cum am spus ...pe lunga
              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

              Comment


              • Originally posted by B 83 RMJ View Post
                skorpion...du-te la magazinul de pise de la gemenii. gasesti acolo. nu mai lua de pe forum ca e mai scump. eu am dat 65 lei pe ele cand le-am luat prin 2008.
                eu am demult,tot din 2008,nu stiam exact despre ce e vorba
                Attached Files

                sigpic

                Comment


                • domnilor o seara buna va doresc, ne vedem joi la intalnire
                  sigpic

                  Broker de asigurari DESTINE

                  Comment


                  • la fel,ne vedem joi

                    sigpic

                    Comment


                    • Da...va vedeti joi sper macar ca vineri seara sa va pot posta poze cu captura... logic ca daca joi ploua sau e vreme naspa...voi veni la intalnire.

                      ps...daca e vreme buna...nici Zeu nu va fi la intalnire... Va fi cu mine la peste.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • o zi buna tuturor,eu am plecat la munci

                        sigpic

                        Comment


                        • asa devreme Scorpioane?
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • neatza domnilor, o zi buna va doresc, sper sa tina vremea cu noi si peste 2 zile
                            sigpic

                            Broker de asigurari DESTINE

                            Comment


                            • IMPORTANT!pentru cei care aveti necazuri cu virusul ala nebun de pe messenger incercati aici
                              merci Mumus
                              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                              Comment


                              • dati toate detaliile adica ::ce sintome da pc -ul in caz ca s-a virusat???
                                *****
                                sigpic
                                http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google