Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o ia razna?
    programe care se inchid si se deschid(in prima faza messul)...
    nu e unul care iti arde calcu(patit) da iti ****** nervii
    este un malware
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • simptomul e unul singur... trimite 'poza' din timp in timp la toata lista ta de mess...nu strica nimic.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • parca nu stiti sa cititi,omul a zis ca vrea aparatori aripi LATE,L-A-T-E,toti i-ati zis unde gaseste din alea inguste.cred ca l-ati lamurit de l-ati rupt.bravo.macar ati fost la subiect
        Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

        Comment


        • nu-i nimic theo ,keep searcing...............
          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

          Comment


          • am 2 intrebari. prima, cum nevoia desfac si eu cuiele de la usi? ca de n-am incercat cu inbus si cu surubelnita dreapta de mi-a iesit pe ochi. parca sunt toate turnate acolo! mai degraba se invarte inbusu/surubelnita in gol decat sa se desfaca surubul.
            si a doua, am joi programare la itp. imi trebuie copie dupa cartea masinii. care este cartea asta?
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • e cartea de identitate a masinii,dar daca masina e luata pe leasing cartea e la firma de leasing cred,te duci la firma si-ti faci o copie

              sigpic

              Comment


              • cartea de identitate a masini
                sigpic
                nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                Comment


                • ...sa ma duc in bucuresti pentru cartea masinii? eu stiam din auzite ca ar trebui sa am o copie, dar eu sa-nebunesc daca am gasit ceva. ssg, tu esti cu leasing...tu de unde ai facut rost de cartea masinii? (adica de copie)
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • mi-e mi-a dato cand a luat masina de la bucuresti cu stampila firmei de paza[doar copie],dar le dai tele fon si ti-o trimite prin fax
                    sigpic
                    nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                    Comment


                    • GEOGRAFIA FEMEII

                      Intre 18 si 25 de ani, femeia e precum Continentul African
                      jumatate a fost deja descoperita, cealalta jumatate ascunde frumuseti inca salbatice si delte fertile.

                      Intre 26 si 35 de ani, femeia e precum America de Nord : Moderna, dezvoltata, civilizata si deschisa negocierilor in schimbul banilor.

                      Intre 36 si 40 e precum India : fierbinte,relaxata si constienta de propria frumusete.

                      Intre 41 si 50, femeia e precum Franta :
                      Usor imbatranita, dar inca atragatoare si interesanta.

                      Intre 51 si 60, e precum Iugoslavia :
                      A pierdut razboiul, e tulburata de fantasmele trecutului , dar se lucreaza la reconstructie.

                      Intre 61 si 70, ea e precum Rusia : Spatioasa, cu frontiere fara patrula. Stratul de zapada ascunde mari bogatii.

                      Intre 71 si 80, femeia e precum Mongolia : Cu un trecut glorios de victorii, dar cu putine sperante de viitor.

                      Dupa 81 de ani, ea e precum Afganistan : Aproape toata lumea stie unde se afla, dar nimeni nu vrea sa mearga pana acolo.


                      Geografia barbatului:


                      Intre 15 si 80, barbatul e precum Cuba : Guvernata de un singur membru.

                      sigpic

                      Comment


                      • multumim pt ora de geografie super tare!!!!
                        [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                        Comment


                        • salut RMJ vezi ca trebuie sa ai cartea masinii,si eu am masina in leasing si am cartea

                          Comment


                          • Frumoasa ora de geografie. Dar sti cand are femeia orgasm?.......cui ii pasa
                            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                            Comment


                            • mamaaaa... daca citeste sotia ta ALo...esti mort.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • bine ca n-are net acasa

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google