Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se poate vedea pe Live CAM aici dar refresh-ul este foarte slab.
    sigpic
    Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

    Comment


    • mersi Gabi, dar mai vad doar o masina de politie.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Oricum refresh-ul este slab.
        sigpic
        Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

        Comment


        • skorpion am si eu o rugaminte la tine!!!!!
          schimba si u poza aia de la semnatura ca umbra aia ma obsedeaza de cate ori vad u post de-al tau imi vine sa te intreb cand ai lovit masina!!!!!!
          [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

          Comment


          • salut baietii care aveti ulei mobil one 2000 aveti grija verificativa nivelul de ulei,este contrafacut,doi vecini de ai mei au facut schimbul iar dupa 2500 de km surpriza ,era neagra si ascazut nivelul dei atentie la ce cumparati ,o zi buna va doresc

            Comment


            • eu am mobil da nu One ... ci ala cu 5w40. e de la turci ...
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • sambata 15 mai merge careva la concursu de drift european de la pollus center din cluj?
                sigpic

                Broker de asigurari DESTINE

                Comment


                • Un barbat avea o aventura de cativa ani cu o italianca. Intr-o seara, femeia i-a marturisit ca e insarcinata. Nedorind sa-si distruga reputatia sau casnicia, acesta i-a propus femeii o suma mare de bani pentru a pleca in Italia sa nasca in secret. Daca era de accord sa ramana in Italia si sa creasca acolo copilul, el i-a promis ca-i va acorda sprijinul financiar pana cand copilul va implini 18 ani. Femeia a acceptat, dar s-a intrebat cum va sti el cand se va naste copilul. Pentru a mentine discretia, el i-a spus sa-I trimita o carte postal pe spatele careia sa scrie "Spaghete". La primirea acesteia, el se va ocupa de pensia alimentara a copilului. Intr-o zi, dupa aproximativ 9 luni, cand barbatul s-a intors de la lucru, sotia l-a intampinat confuza:
                  Dragule, i-a spus ea, azi ai primit o carte postala extrem de ciudata.
                  Ah, dami-o doar, iti voi explica mai tarziu despre ce e vorba.
                  Sotia ascultatoare i-a inmanat cartea postala. El a citit-o, s-a facut tot alb si a lesinat.
                  Pe cartea postala scria:



                  " Spaghete, spaghete, spaghete, spaghete, spaghete. Trei cu chiftelute, doua fara.

                  Trimite mai mult sos!!!!!"

                  sigpic

                  Comment


                  • Asatazi, de dimineata...l-am "fulgerat" pe Ciprian,19.01.1989,Zarnesti,Electrician, ID.mess: panacotic,0767.949.697, BV-11-CRD, undeva pe la 4 dimineata....pe la Predeal....
                    Claxoane, blitzuri...dar, sigur nu si-a dat seama ca sunt coleg de forum..caci eram cu Seat-ul Cordoba (nr de Bucuresti) de la servici!

                    Ciprian...sper ca nu te-ai suparat pe mine... ca te-am stresat putin!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • Brasovenii dorm deja ?
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Vine cineva azi la OBF la aro?
                        http://www.loganclub.ro/forum/signat...pic24860_2.gif

                        Comment


                        • meanpower detaliaza mai mult te rog
                          sigpic

                          Broker de asigurari DESTINE

                          Comment


                          • Originally posted by metaxa View Post
                            skorpion am si eu o rugaminte la tine!!!!!
                            schimba si u poza aia de la semnatura ca umbra aia ma obsedeaza de cate ori vad u post de-al tau imi vine sa te intreb cand ai lovit masina!!!!!!
                            da mie imi place sa obsedez lumea,glumeam,tre sa fac o poza mai calumea si o s-o schimb

                            sigpic

                            Comment


                            • adica trebe sa iti fac...
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • chiar te rog,una frumoasa

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google