Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu sunt de acord,e o fapta buna pentru cei care au nevoie,dar sa vedem si stiker-ul cat e de mare

    sigpic

    Comment


    • eventual putem face un topic separat pentru aceasta 'operatiune'.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • eu am alta idee, sa se faca in genu la cel de la regionala magnetic, in felul asta putem face reclama la mai multi
        sigpic

        Broker de asigurari DESTINE

        Comment


        • mai sti tu 'promotii' din astea?
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • PLs....care stiti unde pot face o colantare la plafon..dati-mi pm pls...tks

            Post mutat de la threadul cu intalniri... si te rog nu mai scrie cu prescurtari.
            Last edited by mumus; 20 May 2010, 13:01.

            Comment


            • ceva ce poate vedea ochiul...

              Un student din Deva a găsit o nouă metodă de a mări puterea motorului ÅŸi de a scădea, în acelaÅŸi timp, consumul de carburant. Secretul constă în sistemul de filtrare a aerului. Totul a început când tânărul...
              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

              Comment


              • azi dimineata mi-am calibrat statia, m-am auzit cu unu din tralungeni, cei interesati de calibrare sau statii la fel ca a mea sau nu neaparat, de ex am auzit pe statie azi dimineata staie danita 660 cu antena la 350 de ron
                sigpic

                Broker de asigurari DESTINE

                Comment


                • Originally posted by gabibv View Post
                  Poate acum incepeti sa credeti ca nici o folie nu este legala decat daca este omologata individual pe masina la RAR.Certificatul pe care il ofera cei care monteaza folie face dovada ca produsul corespunde normelor RAR ( agreat RAR ) dar nu ca este omologat pe masina pe care a fost montata.Este exact cum este si la piesele cu omolagare RAR ( capete de bara,placute de frana etc ).Daca masina nu are din fabricatie ( piesa sau reperul respectiv ) folie pe geamuri atunci trebuie omologata individual la RAR,iar pentru geamurile din fata nici nu se ia in discutie nici sa se aplice folie indiferent de transparenta.
                  imi pare rau, dar trebuie sa te contrazic. in acest moment eu sunt cunostinta de cauza, tu nu. am fost azi la RAR si am vorbit cu Gabi de la 'autentificare omologari' si mi-a spus clar ca folia este legala. i-am aratat masina, autorizatia ce o am de la firma care mi-a pus folia si mi-a zis ca este in regula, si folia din fata, si cea din spate, si certificatul. si mi-a mai zis ca politia din sacele daca oprea masini pentru folii o facea pt depistarea celor care au folii neomologate pe masina, si mi-a zis ca nu e nici o problema, si sa fiu linistit. firma este autorizata chiar de el, mi-a zis si cine e administratorul de la firma de la duplex. deci acuma daca ma opreste politia pentru folii iese circ, ii zic la politai sa cheme rar-ul ca nu ii arat nici un document legat de folii si chem si pro tv-ul. ca sa se invete sa nu mai faca ciubucuri din nimic.
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • ce fac colegii?
                    sigpic

                    Broker de asigurari DESTINE

                    Comment


                    • nu asa bine ca tine!!!!
                      [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                      Comment


                      • de unde stii ca eu fac bine
                        sigpic

                        Broker de asigurari DESTINE

                        Comment


                        • pai cine e fericit ca si-a pus statie doar nu eu!!!!
                          [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                          Comment


                          • .
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • ia priviti aici
                              Attached Files
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • am vazut deja masini din alte orase
                                sigpic

                                Broker de asigurari DESTINE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google