Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • intrati va rog si pe acest topic!
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • cine stie ce inseamna astea 2 semafoare acolo? ca numai legatura cu traficul nu au. oricum sunt amandoua pe rosu permanent.
      Attached Files
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • cred ca ala e decorul de ca cafeneaua aia...
        sigpic

        Comment


        • n-as prea crede. daca te uiti panoul este cel 'comunal' care il gasesti peste tot. si daca era decor nu cred ca ar fi montat 2, mai ales unul spre strada. ca toti se opresc acolo si isi dau seama ca stau degeaba...si nu era ieri acolo. azi l-am vazut.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • azi am facut o inspectie vizuala mai serioasa la rosioara si am descoperit cablul de acceleratie rupt pe jumatate, marti ma duc sa il schimb.
            Intrebarea mea este daca ati mai patit careva ? Si daca aveti idee cat poate fi un cablu si manopera la sicaro de exemplu ?
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • suna-l pe ovidiu si intreaba-l. manopera e in functie de timpul de lucru, nu are de unde sa stie nimeni daca nu a schimbat. il suni pe ovidiu, intrebi cat e un cablu de acceleratie si cat e manopera. daca e de exemplu 50 lei cablu, cauti in brasov pe la magazine ca gasesti la 30 lei acelasi cablu de origine, manopera mai mult de 30 lei nu cred ca e.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • exact asta am facut, inainte sa vad postul tau, a zis ca dureaza 5-10 minute , banuiesc ca nu o fi o avere...ca e ca, cablul de frana de la bicicleta...
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • dute pe carpatillor la metrom, sau pe lunga la babe ia-l de acolo si du-te la sicaro sa ti-l schimbe
                  sigpic

                  Broker de asigurari DESTINE

                  Comment


                  • semafoarele alea 2 sunt legate sigur la stalpul acela pietonal care se lasa jos si asigura accesul in parcarea aia din stanga.
                    Probabil cand e coborat de tot se face verde si din nou rosu cand e ridicat.
                    merit o bere ca am rezolvat problema, nu?
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • semaforul care nu are 'sapca' e rosu permanent si e indreptat spre in sus, de unde vin masinile. deci daca stalpul e ridicat ala trebuia sa fie pe verde. deci problema nu e rezolvata.

                      @mumus: eu marti ajung la sicaro, daca vrei intreb si de manopera ta.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • mumus eu am patit cu cablu ...erau rupte cateva fire din el si apasam pe acceleratie cu 2 picioare ...nu remanea blocat asta e bine ... si mi-a luam 3 minute sa il schimb ...nu stiu cat a costat ca l-am "pus" pe taicamiu sa il cumpere ...

                        si semaforul dupa cum a spus si vyp75 e pentru stalpu' ala nenorocit ... ca e indreptat aiurea sau nu functioneaza ...e ca la noi ...
                        Last edited by mc_alienu; 23 May 2010, 13:54. Reason: Automerged Doublepost
                        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                        Comment


                        • sper sa gasesc maine vreun piese auto deschis...
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • domnilor azi am fost la zilele ford, de la 10 pana la 15, s-au strans peste 200 de masini, a fost o defilare prin oras in coloana insotia de masini de politie, toti participantii au primit cate un tricou, o sapca si un stegulet, intrebarea mea este urmatoarea: cand va fi si logan club brasov sa faca asa ceva?
                            sigpic

                            Broker de asigurari DESTINE

                            Comment


                            • rmn ...bea o cafea ..ia un pic de iarba ..relaxeazate ...si asteapta ...
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • numai sa nu iasa la pensie pana atunci

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google