Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu vai ! il avem de anu trecut chiar avem si arici mici.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • si eu am avut unu sub balcon ...si chiar era apreciat de vecini ...nush de unde venise dar se instalase bine si ii dadeam toti de mancare si scapam si de melcii si furnicile din gradina ...a stat cau un an jumate pana l-a facut careva gratar ... sau a gasit drumu spre padure ...
      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

      Comment


      • la mine si asa e plin de melci... mai ales sub masina mea... daca as fi chinez as avea mereu micul dejun asigurat
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • dute tare cu melcii, dar in legatura cu ariciu sa stii ca ocroteste si aduce noroc

          ce iti plac baloseniile alea
          Last edited by martalogu; 28 May 2010, 22:11. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Doi prieteni erau intr-o zi pe terenul de golf.
            Unul dintre ei tocmai se pregatea sa loveasca, moment
            in care zareste o lunga procesiune funerara trecind prin apropiere. Tipul se opreste cu crosa in aer, isi scoate
            sapca, inchide ochii si lasa capul in jos, cufundat
            in rugaciune.
            Prietenul sau zice:
            - Vai, e cel mai frumos si mai miscator gest pe care
            l-am vazut vreodata.
            Esti un om absolut nemaipomenit.
            Iar celalalt raspunde:
            - Ce vrei, am fost casatoriti 35 de ani.

            sigpic

            Comment


            • salutare! cine ma poate ajuta cu un manual de utilizare pentru un detector Cobra XRS 9930
              sau cel putin cu pagina 34(in catea care o am in fata pagina e goala)
              multam pentru ajutor
              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

              Comment


              • ce nu stii sa faci la el ?
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • mu este al meu...
                  si-a luat cineva si vrea sa-si calibreze busola de la aparat..
                  si a venit cu cartea la mine...............iar pag.34 e goala
                  Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                  Comment


                  • Eu m-am amuzat copios pe glumele facute de mine si de colegi la ultima intalnire.

                    Dar azi a venit ziua sa alimentez benzina... si ce vazui... papadii frunze, iarba, pamant... si eu stiam ca masina mea merge cu benzina... mersi baieti
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • ai masina euro 5

                      sigpic

                      Comment


                      • sunt sigur ca vreti si voi sa mergem aici


                        Lista o vom face cu o luna inainte de eveniment.
                        Cei care vor sa se inscrie ca participanti...sa o faca pe acel thread .
                        Last edited by mumus; 31 May 2010, 16:27.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • da ce liniste s-a lasat................................
                          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                          Comment


                          • lasa ma, ca mediteaza baietii
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • poi ce mai stati haideti sa deschidem lista pentru Sibiu
                              1.Razvan_boss +..!!!!!..+=1 masina

                              Evenimentul este peste 2-a luni...cred ca e prea curand pentru lista... dar o sa fac un thread special..ca sa nu incurce cu nimic pe nimeni.
                              Last edited by mumus; 31 May 2010, 21:06.
                              *****
                              sigpic
                              http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                              Comment


                              • sunt sigur ca vreti si voi sa mergem aici


                                Lista o vom face cu o luna inainte de eveniment.
                                Cei care vor sa se inscrie ca participanti la concurs...sa o faca pe acel thread.

                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google