Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oare de unde il stiu?

    sigpic

    Comment


    • intr-o padure vine D.N.A. la control sa vada cum traiesc animalele si sa faca unele arestari. Ursu cand a aflat de D.N.A. a inceput sa fuga. Se intalneste cu melcu. Melcu mirat intrabae ce fugi ursule? Ursu raspunde: au venit astia de la D.N.A. si ma aresteaza, eu blana, mama blana, tata blana nu e bine. Speriat melcu incepe sa fuga si el si se intalneste cu strutu . Strutu si el mirat il intreaba: De ce fugi melcule? Melcu raspunde: au venit aia de la D.N.A. si ma aresteaza eu casa, mama casa, tata casa nu e bine. Se sperie si strutu si o ia la fuga. Se intalneste cu maimuta. Maimuta mirata il intraba? De ce fugi strutule? Strutu raspunde: au venit de la D.N.A. si ma aresteaza ca traiesc pe picior mare, mama si tata la fel pe picioar mare. Maimuta se sperie pe moment si incepe si fuge si ea. La un momendat se opreste si zice...........da eu de ce fug, eu in curu gol, mama in curu gol, tata in curugol

      Comment


      • din cate observ incepem sa devenim din ce in ce mai uniti si aste ie bine
        sigpic

        Comment


        • ca dovada ca unii deja venim cu o ora mai devreme )
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • sau nu avea-ti ce faca acasa inca o ora :P
            sigpic

            Broker de asigurari DESTINE

            Comment


            • sau altii stau pana tarziu
              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

              Comment


              • da corect, ai dreptate domnu :P
                sigpic

                Broker de asigurari DESTINE

                Comment


                • Alienule , a primt metaxa ce trebuia???
                  Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                  Comment


                  • da da, a primit.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Mumus fa un pic curatenie pe la gratar daca crezi ca trebuie.
                      Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                      Comment


                      • ia uitati ce am gasit
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • De unde sunt pozele????
                          Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                          Comment


                          • ce masina misto :P
                            sigpic

                            Broker de asigurari DESTINE

                            Comment


                            • Originally posted by ZEU69 View Post
                              Mumus fa un pic curatenie pe la gratar daca crezi ca trebuie.
                              Nu este cazul.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • ok merci MUMUS.
                                Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google