Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • trece-ti va rog la discuti generale... SSG nu e vb de tine... tu si la noi vii sau veneai cu placere. Si inca ceva...cine vrea lc bv vine joi la intalniri..cine vrea alt club...merge in alte zile la intalnire... e atat de simplu.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Chiar asa....astept un sfat, raspuns, sau o hotarare de la conducerea clubului...cat sa mai induram ?
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Originally posted by gigi-kent View Post
        cand tipam in gura mare si imi luam ban ziceati ca eu si unic suntem bolnavi.din pacate o sa ma mai vad doar cu ''gasca nebuna''.respect si in rest NSL rules.
        Originally posted by mc_alienu View Post
        cand va hotarati ce si cum e cu lcb sa ma anuntati si pe mine ...
        pana atunci numai bine ...
        uite asa pleaca oamenii buni si raman cei mai putin buni. pacat.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • Originally posted by mihaitodi View Post
          mumus...s-a incercat ..nu are rost sa se continue...noi avem clubul nostru...daca moderatorii nu vor...gasim noi o alternativa...in mom in care vor vedea ca noi suntem cam de 2 ori mai multi...cred ca isi vor schimba parerea...numai bine
          Daca aveti clubul vostru, faceti-va forum. Deci nu ne intereseaza ce faceti voi acolo. Sunteti oameni maturi asa ca discutati live. Pe forum, sectiunea Brasov e facuta vraiste. Ori faceti ceva ori e foarte posibil sa ramaneti fara toata sectiunea Brasov.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • era un magazin cu vopsele pe Lunga(acu am vazut ca e cu termopane)....stie cineva unde
            s-a mutat?
            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

            Comment


            • ma luat somnu pe scaun si acuma m-am trezit
              *****
              sigpic
              http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

              Comment


              • esti dus rau Razvane
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • Ce ma bucur ca e "banatean".in sfarsit s-a facut dreptate,partial.
                  Dreptatea totala va fi cand acei moderatori care au sustinut by sicaro il vor inchide definitiv."gasca nebuna" sau "gasca lui mumus" e logan club brasov,restul e cancan.ii propun lui sebi sa se duca organizator sau sa-si faca club la mcv ca si asa are dric
                  O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                  Comment


                  • Unde iti faci revizia pana la urma?
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • La euro-motor
                      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                      Comment


                      • Sa nu uiti sa intrebi de ce am vorbit.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Da mumus,o sa vorbesc marti cand ma duc la revizie.stai linistit ce-am spus asa ramane
                          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                          Comment


                          • stie cineva unde se pot grava litere pe o placa cromata?(placa pentru o cruce)

                            sigpic

                            Comment


                            • mai mumus ce este cu tine de esti banat????

                              Comment


                              • in Gimbav,la intrare cum vii dinspre BV sint unii care se ocupa cu cruci si alte dastea.
                                poti pune o intrebare.
                                chiar cum intri dupa giratoriu inainte de IL POLO(depozitul)se face un drum in dreapta

                                a da !felicitari!
                                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google