Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si mai e in spate la real, o firma. am vazut in curte cruci pentru morminte. se afla pe un colt de strada, pe partea cu brintexu, in spate la real. de fapt e eliana acolo.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • Erau uni pe 13 Decembrie care faceau obiecte personalizate dar nu stiu daca mai sunt.Poti incerca la Maroma sau Serisan sau alte firme de publicitate.
      sigpic
      Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

      Comment


      • salutare!filtre de polen cu carbon am gasit pe lunga(mai sus de unguroaice) cu 45 lei.
        omu zicea ca-s de origine
        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

        Comment


        • alea de origine nu sunt cu carbon. daca sunt in cutie de renault or fi din alea contra facute.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • ambalajul este cu albastru nu cremul -gri care au ambalajele renault.
            piesele care le-am schimbat la masina erau Dacia original parts si cu ambalaj albastru.
            te inseli filtru de polen al meu a fost cu carbon, Renault Clio
            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

            Comment


            • nu stiu. eu cand mi-am luat filtrul mi-a zis ca original nu o sa gasesc cu carbon. am sa trag un ochi pe o masina intr-o zi in showroom sa vad ce filtru are.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Este original da nu pentru Logan sunt si se potrivesc de la alte masini pentru care au fost facute si cu carbon.Pe original Renault nu face asa ceva din cate stiu eu sun produse after market.
                sigpic
                Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                Comment


                • inseamna ca ala minca rahat cind l-a montat..............
                  Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                  Comment


                  • Duminica dimineata suna telefonul la medicul veterinar. O doamna doreste sa stie cum sa dea jos cainele de pe cateaua ei. Medicul ii recomanda:
                    - Loviti-i cu un bat!
                    Imediat dupa aceea suna din nou telefonul. Nu a ajutat la nimic metoda recomandata. Atunci veterinarul:
                    - Turnati o galeata de apa rece peste cele doua animale!
                    Dupa alte 10 minute iarasi suna telefonul:
                    - Nici cu apa nu am obtinut vre-un rezultat. Ce sa mai fac?
                    Doctorul putin iritat:
                    - Spuneti-i cainelui ca e cautat la telefon!
                    - Credeti ca asta ajuta?
                    - Doamna, cu siguranta, la mine a functionat de trei ori in ultima jumatate de ora!...


                    Se duce unul la doctor cu un cutit infipt in spate.
                    - Domnule doctor, am un cutit in spate!
                    - Acum vii, domnule, cand mai sunt trei minute pana la ora 7, cand se termina programul. Vino si dumneata miine.
                    - Domnule doctor, ce suflet aveti sa ma lasati cu cutitul asta in spate?
                    Medicul se duce la bolnav, ii ia cutitul din spate si i-l infige in ochi.
                    - Na! Du-te la oftalmolog, ca ala are program pana la 8.

                    Un agent secret american merge in Rusia intr-o bodega si incearca sa-si demonstreze ca nu va fi recunoscut ca nefiind de origine rusa.
                    Cere in cea mai perfecta rusa un pahar de votca si il bea dintr-o inghititura.
                    Rusii din bar se uita admirativ la el si zic:
                    - Tu esti spion american!
                    Americanul infuriat ia o balalaica de la unul de pe scena si incepe sa cante la ea ca un mester.
                    Barmanul si rusii din jur:
                    - Tu esti spion american!
                    Americanul mai incearca un truc. Cere orchestrei sa cante un cazacioc. Si incepe americanul nostru sa danseze ca apucat.
                    Barmanul si rusii din jur:
                    - Tu esti spion american!
                    Suparat la culme americanul intreaba pe barman:
                    - De ce tot spuneti ca nu sunt rus?
                    - Pai de baut ati baut ca un rus, de cantat la balalaica ai cantat ca cei mai meseriasi de la noi, iar de dansat cazacioc n-am mai vazut pe nimeni sa danseze asa de bine.
                    - Si atunci?
                    - Pai noi in Rusia nu avem negrii....
                    Last edited by skorpionking; 13 June 2010, 06:47. Reason: Automerged Doublepost

                    sigpic

                    Comment


                    • o intrebare de nota 20..unde gasesc folie pentru protectie solara pentru cladiri? in brasov...
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • la duplex 3 parca avea am citit pe un pliant lasat in parbriz
                        sigpic

                        Comment


                        • la Sc Century Service Srl nu? asta am gasit si eu acuma pe net. am fost la firma aia ca acolo mi-am pus folia acum 2 luni. nu am vazut nimic de folii pentru cladiri. o sa merg maine sa intreb.

                          astept si alte 'oferte'. mai rau ca niciodata curge apa pe mine in casa mai ceva ca afara. sunt si racit cobza. doar in beci mai pot rezista fara sa transpir...e primul an in care mor de cald in casa...la mine era racoare mereu.
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • o zi buna tuturor,azi e urata vremea

                            sigpic

                            Comment


                            • mersi la fel. culmea, la meteo tot de canicula se vorbeste nici vorba de ploaie.
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • poate ei sint din alta tara(cei de la meteo),sau continent
                                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google