Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare!.........
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • cu citi km poti sa sari schimbarea distributiei la dci.

      Comment


      • sincere pareri de rau pentru colegul nostru sebi8ta care a avut un nefericit accident
        pun niste poze cu acceptul proprietarului,bineinteles
        Attached Files

        sigpic

        Comment


        • de la ce magazin pot cumpara kit distributie m ieftin

          da ce s intimplat?

          sebi a patit ceva?
          Last edited by T I O; 17 June 2010, 21:52. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • bine ca e el sanatos. fiarele da-le-ncolo, se repara, se inlocuiesc.

            Comment


            • sincer imi pare rau ... sper ca el sa nu fi patit ceva ...masina se repara ...
              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

              Comment


              • piesele de la flenor sint bune

                sincere pareri de rau
                Last edited by T I O; 17 June 2010, 21:59. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • sebi are cateva traume,dar o sa isi revina

                  sigpic

                  Comment


                  • ajutatima cu niste magazine unde gasesc piese ieftine pt logan

                    Comment


                    • Imi pare rau de masina , dauna totala ?

                      Pacat...sa investit mult timp si bani si suflet in masina aia.
                      Last edited by mumus; 17 June 2010, 23:06.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • da mumus este dauna totala. el este bine totul este in regula. o sa isi revina complet in 2 -3 zile. bine ca este asa si nu este mai rau.

                        pacat de ceea ce sa intamplat , ceasul rau asta este nu se mai poate da timpul inapoi. important este ca sebi este intreg si nu este mai grav . salutare tuturor
                        Last edited by vali007; 19 June 2010, 00:04.

                        Comment


                        • fiarele se repara, oasele mai greu, bine ca esti ok
                          sigpic

                          Broker de asigurari DESTINE

                          Comment


                          • Mesaj din partea lui sebi8ta:

                            Astazi toata lumea m-a sunat, m-a luat pe mess, sa ma intrebe ce am patit si cum ma simt. Pe scurt, aseara am fost implicat intr-un accident de masina in centrul Brasovului, care a rezultat cu avarierea grava a masinii mele.
                            Mergeam dinspre Aro Palace spre teatrul dramatic. Am trecut de smaforul de la Modarom care era pe verde si din partea dreapta a iesit unul fix in fata mea care mia taiat calea Am franat si am tras stanga ca sa-l evit ca sa nu ma loveasca, moment in care am constatat ca nu aveam aderenta deloc si am inceput sa dansez cu masina stanga-dreapta.
                            Nu am reusit sa o mai redresez deloc deoarece nu mai aveam aderenta din cauza cauciucurilor care sunt Firestone de vara foarte proaste. Sa nu va luati niciodata asa ceva. Si cum aveam doar doua, ca atatea au spus ca sunt sufieciente ...doar pe fata si pe spate am slikuri, iata ce sa intamplat: fata nu a tinut deloc, spatele nici atata si eram ca pe gheata cu ea. Am tot incercat sa o redresez fara succes si la un moment dat s-a rasucit la 180 grade si am lovit cu partea dreapta bordura, am urcat pe trotuar si am rupt un stalpisor, dupa carea m-a aruncat din nou la 180 grade mai mult in aer spre dreapta unde am ajuns din nou in bordura cu partea dreapta. Am rupt 3 stalpisori, un indicator rutier si m-am oprit pe o prte in coltul zidului de la prefectura. Eu am avut mare noroc cu scaunele Sparco de pe masina ca m-au tinut in ele si nu am fost aruncat din scaun dar in momentul in care am ajuns in zid. Am simtit miros de benzina si m-am speriat si am vrut sa cobor repede pe geamul din dreapta dar am cazut in cap direct in parpriz si pentru cateva momente nu am mai vazut nimic. Am iesit din masina pana la urma si florinel a rasturnat-o la loc pe roti.
                            Am genunchiul stang bulit, o coasta dreapta care ma doare, fruntea e varza de taieturi nasoale, piciorul drept cu o taietura urata, in rest plin de julituri si ma dor toate nici eu nu mai stiu ce nu ma mai doare… si capul, si piciorul, si o coapsa, si gatul etc… masina arata cum arata, adica praf si pulbere.
                            Multumesc tuturor celor care m-au sunat si m-au cautat pe messenger sa ma intrebe cum ma simt si m-au incurajat sa trec peste acest accident nasol.

                            PS: Insanatosire grabnica Sebi si fii tare, masina se repara si o sa te bucuri iar de ea... sa nu uiti ca suntem alaturi de tine
                            Attached Files
                            Last edited by stresu; 18 June 2010, 00:57.
                            sigpic
                            Logan 1.4 Dynamic Blue

                            Comment


                            • iooooiiiii sebi ce kit de praguri ti-ai luat...sper ca nu ai dat si bani pe el...

                              foarte bine zis RMN, omul e mai important decat masina...ma bucur ca esti ok

                              Comment


                              • insanatosire grabnica sebi si vorba lui stresu, masina se repara. din cate am vazut stalpii A sunt nevatamati deci o sa reinvie TUZ-ul mai fresh ca niciodata. edit: Am vazut mai sus ca-i dauna totala. Prost cum sunt, va intreb pe voi care stiti. Eu stiam ca stalpii din fata sunt de baza si dupa cum arata motorul de stramb presupun ca din cauza aia e. Repet, nu stiu, am dat doar o parere.
                                Cat despre scaune ai dreptate, dar pupa-i mainile aluia care le-a facut prinderea de caroserie ca alea te-au tinut. Cu coaste, maini, dureri etc, sper ca te-am convins sa mergi sa te vada un medic cum trebuie ca sa nu ne suparam ) Fac petitie daca nu si te linsam si tot te duci
                                Hai te salutam si din nou, SANATATE!
                                Last edited by bv-89-BOG; 18 June 2010, 01:20.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google