Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o zi buna tuturor si sebi te asteptam din nou pe sosele

    sigpic

    Comment


    • salutare! pacat de ce s-a intimplat....insanatosire grabnica si ,vorba lui Skorpion,Sebi te asteptam pe sosele cit mai curind
      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

      Comment


      • Intradevar este foarte grav ce s-a intamplat:masina distrusa si traume.
        Pacat,mare pacat ptr.masina si stapan.sincer imi pare rau si in acelasi timp sper ca sebi sa-si revina cu bine iar masina sa apara iar pe sosele.
        Sebi iti doresc multa sanatate si.......te astept pe sosele
        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

        Comment


        • Eu cred ca astfel de evenimente ar trebui sa ne uneasca nu sa vrb.aiurea.
          Nimeni,din logan club brasov,nu s-a bucurat de necazul lui sebi.doar un handicapat mintal se poate bucura de raul altuia.mai terminati cu aluziile rautacioase.
          Razvane as vrea sa stiu ce-ai vrut sa zici cu:"asa e mai ales....sti care"?
          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

          Comment


          • Se8ita, daca te putem ajuta cu ceva, o facem cu placere.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Originally posted by ALO68 View Post
              Eu cred ca astfel de evenimente ar trebui sa ne uneasca nu sa vrb.aiurea.
              Nimeni,din logan club brasov,nu s-a bucurat de necazul lui sebi.doar un handicapat mintal se poate bucura de raul altuia.mai terminati cu aluziile rautacioase.
              Razvane as vrea sa stiu ce-ai vrut sa zici cu:"asa e mai ales....sti care"?
              Corect Adi, nu este momentul sa incepem cu prostii. Razvan, Mihai, sa nu fim rautaciosi, sa ne bucuram ca Sebi este bine, si ca masina se va repara. Daca este cineva care s-a bucurat sau i-a parut bine, este problema lui. Eu sincer vreau sa cred ca oricate discutii am avut in acest club si oricate conflicte, nimeni nu ar fi in stare de asa ceva, parerea mea.
              Sa ne vedem cu bine la urmatoarea intalnire.
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • Insanatosire grabnica sebi!
                sigpic

                Comment


                • Pfoai mama!
                  Sebi, imi pare nespus de rau pentru ce ai patit!
                  Totusi, ma bucur ca tu esti OK ... sa zicem! Iti doresc insanatosire grabnica!

                  Comment


                  • baieti...am primit o stire interesanta:

                    Atenţie, şoferi! Astăzi, timp de 5 ore, poliţiştii sunt cu ochii pe voi. Sub deviza ,,Alege viaţa,, , în intervalul orar 15 – 20, toate aparatele radar din dotarea Poliţiei Române vor fi, pe teren. Şi în judeţul Braşov se acţionează atât cu maşinile vechi cât şi cu radarele supranumite ,,invizibile,,. În cadrul acţiunii ,,Alege viaţa!,,, vor fi folosite toate aparatele destinate supravegherii traficului rutier si măsurării vitezei de deplasare a autovehiculelor.

                    asa ca aveti grija si cu viteza si cu voi

                    Comment


                    • multumim frumos,eu m-am scos,azi am ales bicicleta.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • sebitza m-ai facut sa-mi amintesc de ispravile mele.. si crede-ma ca stiu prin ce treci.. cel mai important este ca esti in viata. poate sunt vorbe comune, insa sunt pline de sens caci am trecut pe acolo...

                        stii vorba... cand esti aproape de moarte.. simti ca traiesti! sa ne vedem sanatosi!

                        fa-te bine, si fa-l si pe tuz bine! mult noroc!!
                        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                        Comment



                        • uitativa aici sa vezdeti ce se intampla daca claxonezi un caine
                          sigpic

                          Comment


                          • are noroc tipu ala ca nu e scump un suport de numar

                            sigpic

                            Comment


                            • Cine din LC sta in Halchiu?
                              http://www.loganclub.ro/forum/signat...pic24860_2.gif

                              Comment


                              • de ce intrebi? Eu stau pe feldioarei in HLCHIU .BV83TIO Si am mai vazut un mcv rosu cu numere de bucuresti care avea pe geamu din spate lipi inscriptia LOGAN CLUB BRASOV

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google