Cafeneaua din Brasov: Program 24/7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa o faca, nu-l opreste nimeni
    sigpic

    Broker de asigurari DESTINE

    Comment


    • alooooooooo, ar fi pacat sa nu o faceti, ar fi bine ca cei doi cochii sa lase si de la ei sau ar fi bine sa se uneasca si s-o faceti impreuna ca sa iasa ca in anii trecuti
      daca nu faceti Regionala asa cum ar fi trebuit, o sa iasa multe vorbe si discutii, asa ca datii drumul si puneti-o in aplicatie
      NU NU NU NU ar trebui sa existe an fara Regionala Brasov!
      fratilor, colegilor, loganarilor, insuratilor si despartitilor, mai sunt putine zile, rog intelegere ci nu dusmanie

      rog intelegere!



      E UITE CA SPRE UIMIREA TUTUROR ANUL ASTA NU SE FACE REGIONALA CI DOAR FOSTI BY SICARO FAC REGIONALA,NOI RESTUL NU VREM SA AUZIM DE ASA CEVA.
      INCA MAI AVEM SECHELE DE LA PRECEDENTA REG.BRASOVEANA
      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

      Comment


      • Asta s-a inteles de la inceput ca voi nu vrei sa faceti nimic, deci nu stiu de ce va mai doriti titulatura de club, ba mai mult aveti nevoie de organizator.
        Ca sa ce?
        Sa organizati nimic?
        Rolul unora este doar sa agite lucrurile in alta directie decat cea organizatorica.
        Puneti-va mintea la contributie, sau stati deoparte, cu tot cu asa zisul logan club brasov (marca inregistrata).

        PS: te rog, nu mai scrie cu majuscule.

        Comment


        • Originally posted by Cezar View Post
          Pai si, care-i problema daca o face el?
          Te deranjeaza cu ceva anume?
          Lasa-l sa o faca, ca o face pe barba lui, nu pe-a ta.
          te-am deranjat? am zis eu sa n-o faca? vezi bine ca o face, e lista la intalniri nationale.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • Ma deranjezi ca doar chicotesti ca intotdeauna.
            Nu faci nimic altceva, decat sa pui bete in roate.
            Nu vrei sa partici, nu o face. Simplu. Lasa-l sa o faca singur, daca poate.

            Comment


            • daca organizam noi, particip. dar cand organizeaza altcineva nu am de ce sa particip. si nu vad ce bete in roate am pus. si nu sunt singurul, si nici macar primul care i-a spus lui bleizer ca nu se tine, ci alo. stiu ca tu ai cu mine ce ai, dar totusi. alo a spus clar ca nu se tine.

              e punctul meu de vedere. nu trebuie sa fi de acord cu el, dar trebuie sa il accepti.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Originally posted by ALO68 View Post


                E UITE CA SPRE UIMIREA TUTUROR ANUL ASTA NU SE FACE REGIONALA CI DOAR FOSTI BY SICARO FAC REGIONALA,NOI RESTUL NU VREM SA AUZIM DE ASA CEVA.
                INCA MAI AVEM SECHELE DE LA PRECEDENTA REG.BRASOVEANA
                Daca nu organizati voi regionala asta nu inseamna ca nu se tine. Gata cu dezinformarea.

                Comment


                • Din cate inteleg a fi lcbv.trebuie sa organizezi regionale.de cand? La focsani la regionala ati fost??? Nu e obligatoriu sa facem regionale.anul trecut a fost ambitia noastra dar totul s-a dus pe apa sambetei cu sebi.
                  Avem nevoie de un organizator ptr.intalniri si alte activitati.o sa fie bine dar lasati-ne cu regionala.vorbiti cu cine se ocupa de ea...nu cu noi.
                  Rmj-ule sa sti ca n-o sa vina la intalniri ptr.ca se simte cu musca pe caciula.
                  O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                  Comment


                  • eu zic sa incheiem discutiile astea aici... nu este nimic oficial nici ca se tine nici ca nu... sper sa ne strangem la intalnire si sa vorbim sa stabilim o chestie... da sau nu sa stie toata lumea...

                    sa nu mai dam cu presupusul...
                    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                    Comment


                    • dragii mei colegi, va rog, intelegere!
                      macar pana va intalniti toti ca sa puneti cate ceva la punct
                      lipsa text

                      Comment


                      • bleizere,baga o cafea ca plec la munca

                        sigpic

                        Comment


                        • Aliene nu cred ca la intalnire vom mai discuta de asa ceva.doar nu-mi pierd timpul discutand despre regionala altuia.

                          Skorpioane ia una de la mine (cafea) ca e fierbinte
                          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                          Comment


                          • :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
                            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                            Comment


                            • haida, o cafelina de la mine!
                              scarbici usor!
                              Attached Files
                              lipsa text

                              Comment


                              • multam fain,domnilor!

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google