Cafeneaua din Brasov: Program 24/7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am vrut sa zic "tine".
    Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

    Comment


    • mumus: - cam da, adică pentru mine a fost un şoc să o văd "rănită". Schimbat capotă portbagaj şi bară spate, plus vopsit, în urma unei tamponări. A patinat un alt Logan şi a intrat cu "botul" în portbagajul meu. E funny că s-a căţărat oarecum pe cârligul de remorcare şi mi-a distrus capota de la portbagaj dar nici măcar nu a zgâriat vreun stop. Ei nah.....a trecut, gata. Bine că nu a fost mai rău

      Comment


      • da nu inteleg de ce ai pus priza aia de aer...daca ai pus carlig...arata ciudat.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • mumus: este atelaj de remorcare, asa e kit-ul cu totul.

          Comment


          • neata colegi, o zi buna va doresc si pofta la cafea
            sigpic
            Logan 1.4 Dynamic Blue

            Comment


            • Originally posted by mumus View Post
              da nu inteleg de ce ai pus priza aia de aer...daca ai pus carlig...arata ciudat.


              Dacă te referi la difuzorul bară spate, apoi atunci acela îmi place mie şi amândouă sunt practice, şi difuzorul şi atelajul de remorcare. Şi dacă îmi trebuiesc amândouă, le-am pus pe amândouă, că doar sunt compatibile....

              Comment


              • buna dimineata , ce faceti?
                eu am savurat cafeaua si am sters-o la munca bye bye
                ps. spor la bani si la ciubuc
                sigpic

                Comment


                • Buna dimineata colegi....si colege!
                  Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                  Comment


                  • Bună dimineaţa colegi (păcat că încă nu pot spune şi "colege")

                    Comment


                    • salutare loganisti si loganiste.
                      Sa nu te superi Alina ca am zis loganisti prima data...nu te-am lasat pe locul 2...doar ca asa rimeaza mai bine.
                      eu azi beau ceai.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • dacă îmi dai şi mie un ceai, nu mă supăr mumus. Vă doresc să aveţi astăzi o zi cât se poate de bună....că doar e Vineri, nu? Fruntea sus că vine weekendul!

                        Comment


                        • mai ca stai aproape de mine...iesi in spate pe centura mica.
                          ce weekend...eu maine iar am filmare
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • mumus: bafta ta că ai de lucru, în ziua de astăzi e o onoare! (P.S. spor la treabă.......pune ban pe ban.....)

                            Comment


                            • Neata baieti.cam frig pentru o zi de vineri.
                              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                              Comment


                              • neata domnilor, gata cafeaua. inca 8 ore de munca si vine weekend-ul
                                sigpic
                                Logan 1.4 Dynamic Blue

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google