Cafeneaua din Brasov: Program 24/7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OHOOOOHOOOO inca nu la ridicat? cred ca se anuleaza...si il punem sa iti plateasca si daune morale.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • ar cam trebui,numai cat l-am carat in masina

      sigpic

      Comment


      • neatza lume!o cafea o biscuite cine mai doreste cine mai pofteste?
        sigpic

        Broker de asigurari DESTINE

        Comment


        • un nehotarat

          Salutare,

          Detin un logan 1.4 MPI si ma gadesc serios sa trec la 1.2 16V.Pot sa deranjez si eu pe cineva intr-o zi si sa vad si eu cum merge motorasu.Am sunat la dealeri si mi-au zis ca nu au pentru test drive decat Duster.
          multumesc,
          Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

          Comment


          • Originally posted by condaru321 View Post
            Salutare,

            Detin un logan 1.4 MPI si ma gadesc serios sa trec la 1.2 16V.Pot sa deranjez si eu pe cineva intr-o zi si sa vad si eu cum merge motorasu.Am sunat la dealeri si mi-au zis ca nu au pentru test drive decat Duster.
            multumesc,
            din cate stiu nu are nimeni motorizrae 1,2 16v
            sigpic

            Broker de asigurari DESTINE

            Comment


            • salut rmn
              o cafea si la baiatu

              Comment


              • Originally posted by condaru321 View Post
                Salutare,

                Detin un logan 1.4 MPI si ma gadesc serios sa trec la 1.2 16V.Pot sa deranjez si eu pe cineva intr-o zi si sa vad si eu cum merge motorasu.Am sunat la dealeri si mi-au zis ca nu au pentru test drive decat Duster.
                multumesc,
                am inteles ca ai sa zicem vreo 9-10 cp in plus iar in rest consum mai mare decat un logan obisnuit.Deci dupa parerea mea nu se merita.Asa ca mai bine ramai pe 8 valve

                Comment


                • o cafea pt martalogu, dar si pentu cine mai doreste
                  sigpic

                  Broker de asigurari DESTINE

                  Comment


                  • motorul de 1,2 16v are tot 75 de cai,la fel ca cel de 1,4

                    sigpic

                    Comment


                    • eu am inteles ca ar fi mai sprinten decat cel de 1.4 si consumul la fel mai mic
                      sigpic

                      Broker de asigurari DESTINE

                      Comment


                      • Originally posted by condaru321 View Post
                        Salutare,

                        Detin un logan 1.4 MPI si ma gadesc serios sa trec la 1.2 16V.Pot sa deranjez si eu pe cineva intr-o zi si sa vad si eu cum merge motorasu.Am sunat la dealeri si mi-au zis ca nu au pentru test drive decat Duster.
                        multumesc,
                        Detin un 1.2 16v dar nu logan.
                        intereseaza-te ce cutie are loganul de 1.2 Daca cutia nu este etajata mai scurt,ramai la 1.4. Eu Zic ca masina mea nu e mai sprintena ca un 1.4 dar depasirile le fac mai iute si consumul e mai mic in exterior.

                        Sincer...daca are tot cutia asta etajata prost....ramai la 1.4' cu cateva mici investitii poti face sa iti scada consumul.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Considerentul este strict economic.Vreau sa-mi schimb masina si as vrea versiunea Black Line.Daca as alege motorul 1.6 16V ar trebui sa aleg varianta Laureat si ma costa cu aproape 1k E mai mult.
                          Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                          Comment


                          • Buna dimineata loganari haideti cu cafelina vorba lui Bleizer ;) si ia uitati cea mai tare gluma de astazi >>>> http://www.realitatea.net/litrul-de-...ei_809632.html

                            Comment


                            • da...e tare gluma..........

                              Comment


                              • Vinerea nu se bea cafea???? Ca idee....
                                O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google