Cafeneaua din Brasov: Program 24/7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cafea se bea ... dar nu cu lapte .... buna dimineata la Brasov ...

    Comment


    • una mai slaba ca vreau sa dorm
      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

      Comment


      • doar bere se bea de vineri incolo
        sigpic

        Broker de asigurari DESTINE

        Comment


        • hai ca vine weekendul sa curga berea
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • hai rmn dai o bere

            Comment


            • oi da ce sa fac si eu acuma
              sigpic

              Broker de asigurari DESTINE

              Comment


              • buna dimineata dragi loganari haideti cu cafelina vorba lui Bleizer ;) .Apropo oameni buni cine ma ajuta cu niste raspunsuri .Unde gasesc filtru de polen in Brasov pentru logan? dak afecteaza masinii acel filtru la GPL? si un pret pt. filtru?Va multumesc

                Comment


                • Filtru de polen il gasesti la orice piese auto, Nu afecteaza cu nimic,doar ca pe treapta 1 parca baga aer mai incet,dar e normal.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • thx mumus o sa caut astazi sa vedem dak gasesc ;) dar stii pe cineva care monteaza ? apropo man mi-am vopsit snipa desert

                    si ce zici mumus este bun filtru de polen pe masina? ma ajuta cu ceva daca il montez ?
                    Last edited by phantom; 5 March 2011, 09:03. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • am vazut in dedeman cu 26 de lei filtru de polen, phantom
                      sigpic

                      Broker de asigurari DESTINE

                      Comment


                      • poti sa il montezi si singur,doar ca te chinui putin

                        sigpic

                        Comment


                        • multumesc frumos rmn pt. pont si skorpion sincer nu ma pricep sa il montez si nu ma bag

                          Comment


                          • asa e cum spune RMN are in dedeman si eu de acolo mi-am luat

                            Comment


                            • si este bun la ceva filtrul acela ?adica ce vreau sa zic il pun degeaba sau e cu folos

                              gataa dragilor am invatat cum se monteaza filtrul ;) e simplu doar cu un cutter rezolv problema acum trebe sa imi iau filtrul si gata ;) thx guys
                              Last edited by phantom; 5 March 2011, 19:30. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • mai ,eu zic ca esta bun ,nu-ti mai baga praf in masina,eu sant super multumit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google