Cafeneaua din Brasov: Program 24/7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • off: mumus pun de ala de diabetici sa nu ma doara gardu
    ala cu ned 4 sped ... sigpic

    Comment


    • mi-e cam somn ,da careva o zemoaca?
      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

      Comment


      • neatza buna tuturor, poftiti la zeama
        sigpic

        Broker de asigurari DESTINE

        Comment


        • rmn-ule...te-ai trezit cam devreme azi :P

          Comment


          • salutare dragilor gata mi-am montat filtrul de polen cu manutza mea si mi-a luat cam 45 minute.Sooper guys recomand ;)

            Comment


            • asa mult,eu montam vreo 3 in timpul asta

              sigpic

              Comment


              • pai e primul man tu banuiesc ca ai montat o gramada dar primul cat timp ti-a luat )

                Comment


                • am montat doar 2 pana acuma,la primul maxim 10 minute,la al doilea tot pe acolo

                  sigpic

                  Comment


                  • skorpioane ia incerca pe un ph2 sa vedem tot 10 min iti ia ;))
                    ala cu ned 4 sped ... sigpic

                    Comment


                    • eu nici nu am reusit sa zgariu macar plasticul ala...noroc cu RMJ-ul ...el m-a salvat ))

                      Comment


                      • eu l-am spart cu o surubelita si cu ciocanul si l-am finisat cu un cutit care taie bine,daca stateam dupa cutter cred ca si acuma inca taiam

                        sigpic

                        Comment


                        • skorpioane esti o "bruta" iti mai merge ventilatoru dupa operatiunea cu surubelnita si ciocanu ?
                          ala cu ned 4 sped ... sigpic

                          Comment


                          • mai tare ca inainte,dar nu vad ce treaba are ventilatorul cu surubelnita si ciocanul

                            sigpic

                            Comment


                            • ventilatorul nu are treaba...doar vaporizatorul de ac ...care se afla pe langa gaura brutalizata.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • da mai stiu eu pe un coleg de al nostru care a bagat lama de 20 cm a cutitului in vaporizator . Deci oameni buni se baga lama de cutter maxim 2 cm ;)

                                apropo haideti cu cafeaua dragilor pai ce fac beau singur
                                Last edited by phantom; 20 March 2011, 07:57. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google