Cafeneaua din Brasov: Program 24/7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stress de sprit se trage.maine ne intalnim la magnolia nu?ca e miercuri...
    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

    Comment


    • salutare
      cam tarziu sper sa mai gasesc ceva
      app am trecut la saptamana de post?( luni miercuri vineri)
      daca e asa e mai bine ca e mai scurta

      Comment


      • Neaţa! Dacă vin mereu prima, pun eu de cafea pentru toată lumea în fiecare zi de acum încolo Am o energie azi de zile mari Numai că o să îmi treacă până veniţi. Îmi găsesc eu ceva de lucru până vă strângeţi şi voi la cafenea

        Comment


        • neata,sa-mi dai si mie niste energie ca sunt varza

          sigpic

          Comment


          • - dau că azi am de unde.....oi fi încurcat cafeaua cu vreun energizant....şi când te gândeşti că ieri am muncit de la 06.00 dimineaţa până la orele 21.00 (deşi programul e de opt ore). Şi mie mi se pare ciudat că am atâta energie azi

            Comment


            • daca muncesti cu drag...
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Azi gazda e sarbatorita clubului logan brasov.deci d'onsoara o cafea cu mult zahar si......suflet!!!!la multi ani!!!!
                O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                Comment


                • multumesc Alo68, te astept si mâine cu aceleaşi urări. Te-a zăpăcit de tot stresu, azi nu e miercuri

                  Comment


                  • neata la toata lumea
                    o cafea mare ca pentru mine (ca are unde sa incapa)
                    app cred ca stres a avut duminica o noapte lunga si o fi crezut ca au trecut 2 zile

                    Comment


                    • stresu ne-a ameţit pe toţi, unii ne întâlnim azi la Magnolia

                      Comment


                      • deci ne vedem azi la 19 la magnolia !







                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • lasa ca azi vine numa stres maine ne intalnim noi ceilalti

                          Comment


                          • Originally posted by mumus View Post
                            deci ne vedem azi la 19 la magnolia !








                            - eu pun numărul de telefon al lui sebi pe tastă rapidă, propun să îl sunăm non-stop începând cu orele 19.00 (pun pariu că nu vine la timp )

                            Comment


                            • pai asta cred ca ar fi un motiv bun sa intarzie ca sa raspunda la toate apelurile

                              Comment


                              • neatza....vreau si eu o ciocolata calda daca se poate...
                                *****
                                sigpic
                                http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google