Cafeneaua din Brasov: Program 24/7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • neata buna tuturor si sa va trezeasca cafelina de dimineatza! ce sa mai povestesc colegule? suparat, gropi, cratere, off road in Bucuresti si in Brasov, soferi betzi la volan, soferi care nu respecta legislatzia,...platim taxe, impozite si nu se vad decat in buzunarele altora!, in rest, toate blande si frumoase pentru Brasovenii mei.
    lipsa text

    Comment


    • Mai oameni buni, nu ati inteles nimic din ce am zis eu ieri, era o replica din filmul Garfield. Ideea era ca urasc atat de tare zilele de luni incat nici nu vreau sa aud de ele, astfel incat m-am consolat cu ideea ca e marti. acum ati inteles?
      sigpic
      Logan 1.4 Dynamic Blue

      Comment


      • neata buna!hai desteparea !soarele a "rasarit" de mult si cafeaua deja e rece
        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

        Comment


        • boly 76: - dacă s-a răcit cafeaua, foloseşte brichetele din dotare şi încălzeşte-o....
          Lasă că pun eu din nou de cafea, că imediat vin colegii şi nu e gata

          Comment


          • Neata! care-i faza cu brichetele?
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • mumus: - o dată ai lipsit şi tu......

              Comment


              • da va rog sa ma scuzati
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • lasă că nu-i nimic, rămâi astăzi mai mult....după ce pleacă toţi (ca să recuperezi)

                  Comment


                  • da stai cu mine sa imi tii de urat.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • stau şi îţi ţin de"frumos" nu de urât, nah

                      Neaţa Alo68, de care cafea să fie astăzi?
                      Last edited by apliliecii; 17 February 2010, 10:16. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Sa aduci te rog si niste miere..ca astia au devenit zgarciti...
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • buna dimineata
                          cum stati cu zapada
                          sigpic

                          Comment


                          • Neata.o cafea 31.

                            Avem destula zapada ca putem exporta
                            Last edited by ALO68; 17 February 2010, 10:31. Reason: Automerged Doublepost
                            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                            Comment


                            • neaţa Alo68, avem numai naturală cafeaua astăzi, adăugăm lapte şi zahăr dacă doreşti (şi suflet)
                              mumus:- aduc;
                              ice: - nu prea mai este zăpadă, dar noaptea şi dimineaţa, mai ales în afara oraşului, prin împrejurimi este îngheţat

                              Comment


                              • multumesc de informatie sper sa fie zapada la intalnire
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google