Zona De Eliberare A Frustrarilor Cotidiene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si mai ales praful ...
    la a fost din plin ....
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • poi nu sa dat si masti pt praf
      sigpic

      Comment


      • da ...s-au dat si masti de praf ...
        Last edited by mc_alienu; 27 March 2010, 19:18.
        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

        Comment


        • pai daca ai vrut sa stai mai in fata te-ai umplut de praf
          eu am stat mai in spate si nu am avut nimic

          Comment


          • o mare porcarie....singurul lucru misto a fost 250z-ul ala care facea ca un taur ...in rest...mai nimik...veniti la curse si vedeti acolo derapaje controlate in spatii stranse...nu intr-o parcare in care daca nu il controla...avea unde sa se opreasca...

            Comment


            • Frumos spectacol. Mai ales bmw-ul rosu
              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

              Comment


              • daca a gasit cineva filmulete de la spectacolul de sambat6a sa ma anunte si pe mine !!!! a fost super!!!!!
                [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                Comment


                • Sunte-ti cam offtopic (scrieti si voi la generale)
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Ma enerveaza faptul ca nu pot sa ma enervez.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Urasc sa tin post

                      Comment


                      • ma enerveaza sa iau amenzi radar...si ma enerveaza sa imi vina somatie sa le platesc daca le-am platit deja...chiar daca am trimis hartiile de unde am luat amenda...si cand ajung la fisc vreau sa le arat amenda...dar imi trebuie copie...si e deja fix si tocmai inchidea...vino maine...

                        Comment


                        • azi pe un drum pe care eu aveam prioritate ...si mai sedeau si politistii cu mcv-ul nou acolo....se decide un taximetrist sa nu ma lase sa trec... am bagat mana in claxon...sa trezit politaiul....si om de treaba fiind a fugit dupa el..la prins, ma oprit sa imi multumeasca ca i-am atras atentia...si cred ca la lasat pe ala fara permis...
                          In intersectia aia era sa fac de 2-a ori accident din vina smecherilor ...
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Ma enerveaza cei care nu deschid gura...
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • ma enerveaza cei care injunghie pe la spate

                              sigpic

                              Comment


                              • si pe mine prefacutii
                                isi spun cel mai bun prieten al tau si dup'aia iti da cu bita in cap
                                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google