Zona De Eliberare A Frustrarilor Cotidiene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma de acum vin cu linia si va dau la palma...martalogu si alex aveti cate una.."aelinu" tu ai cate una la ambele palmi..
    sigpic

    Comment


    • alex nu da cu bita in balta......................
      in primul rind nici macar nu s-a hotarit sa facem............acea"regionala" .........
      dar mai multe in privat nu are rost sa otravim forumul

      poate facem un fulger in Codlea
      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

      Comment


      • deviza Logan Club - aici toti suntem prieteni!

        servus rasfatatilor! da-o drak de Regionala, venim la un gratar in haita si tot venim
        asa ca sa fie veselie si armonie, prieteni sa fim si colegi sa ramanem!
        voi veniti cu berea, Brasovenii cu gratarul, noi venim cu masinile si cu fetele
        lipsa text

        Comment


        • uite o gandire pozitiva..)
          sigpic

          Comment


          • venim de dragu vostru si tot venim, aveti aer, peisaje, rauri, munte, cabane, si gratare
            lipsa text

            Comment


            • sa fie numa vreme buna sa se faca si gratarul
              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

              Comment


              • "fie vreme buna, fie vreme rea", in haita si tot venim
                lipsa text

                Comment


                • Asta vrem sa facem si noi, dar, cand vrem noi, nu cand vrea unu...
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • @skorpionking: pana acum doar vb lunga, fapte nu prea. Puneti mana si faceti ceva constructiv, canalizandu-va toata atentia intr-acolo, nu in certuri de copii mici. Prea sunteti toti ranchiunosi.

                    Kelemen a pus punctul pe I: vendeta personala.

                    Comment


                    • Cezar nu crezi ca ar fi bine sa nu mai agiti apele..............
                      problema regionalei se va rezolva si aia si nu are rost sa mai scriu o data ce am postat la cafenea.
                      regionala se va face de catre club.
                      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                      Comment


                      • Originally posted by Cezar View Post
                        @skorpionking: pana acum doar vb lunga, fapte nu prea. Puneti mana si faceti ceva constructiv, canalizandu-va toata atentia intr-acolo, nu in certuri de copii mici. Prea sunteti toti ranchiunosi.

                        pana la urma nu stiu de ce te stresezi tu cu privire la regionala de la Brasov,daca chiar vrei sa faci regionala te invit sa o organizezi tu,eu ti-am spus,pana nu e transparenta 100% eu nu fac nimic

                        sigpic

                        Comment


                        • Eu nu ma bat cu pumnul in piept cum ca "logan club x" face si drege, "logan club x" nu participa la Y.
                          Sfatul meu este cu altul: incercati sa va canalizati atentia in cu totul alta directie, caci altfel veti ajunge sa va sfasiati pe unde aveti ocazia.

                          Comment


                          • Inca o data, Logan Club Brasov iese in evidenta cu rezultate dintre cele "mai bune". Nu mai faceti fratilor nimic. Macar asa o fi liniste. Stergem si sectiunea Brasov daca sunteti mai multumiti. Ramaneti useri fara comunitate virtuala si fara ocazia de a va intepa permanent.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Darksid,scuza-ma dar cine a inceput sa urle cu scandal pe aici?nu cumva cezar?
                              era o discutie intre noi si Bleizer ,nu cearta.
                              A! probabil era liniste pe Brasov............poate ne spuneti si noua motivul pentru care provocati agitatie...
                              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                              Comment


                              • crezi ca numai forumul asta exista
                                se poate face alt site,chiar e facut unul

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google