Zona De Eliberare A Frustrarilor Cotidiene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • d-aia nu se dau arme la populatie......................................... ....ma rog la unii
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • o sa imi iau o pusca de paintball ...sa vezi ce ai vopsesc parbrizul...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • sau mai bine un autobuz mai mare ca al lui

        sigpic

        Comment


        • ohohohohoooo de as fi sofer o zi pe o basculanta....ar plati asigurarile o viata la RATBV
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • si mie cateodata imi pare rau ca nu am o masina mare sa intru in toti care-mi taie fata sau circula aiurea

            sigpic

            Comment


            • nu mai fiti rai cu ei,sa lucrezi cu oamenii e cel mai greu[angajat rat brasov]
              sigpic
              nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

              Comment


              • il sustin pe b81ssg - am lucrat casier in carrefour un an de zile si cel mai greu lucru e cel cu oamenii...e plina lumea de retarzi
                sigpic
                Logan 1.4 Dynamic Blue

                Comment


                • Frustrarea mare este ca soferii de autobuz sunt mai rau ca incepatorii,si habar nu au pe ce lume sunt cand sunt la volan parca au drumurile lor particulare.nasol oricum o iei .
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • da...sunt exact ca taximetristii...98 la suta idioti 2 la suta superi oameni.

                    @ssg...daca esti sofer rat...sper sa nu sofezi ca restu colegilor tai incompetenti.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • da,si cand ne vezi ocoleste-ne,macar pe noi

                      sigpic

                      Comment


                      • ssg e porecla masini mi-e imi zic "NEPOTU" si nu sant sofer la rat sant mecanic,maibine de taximetristi sa feriti ca ei nu va feresc,ca soferi de la rat va feresc ca nu prea le place sa stea pe la politie,
                        sigpic
                        nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                        Comment


                        • Salutare, Mu deranjeaza "soferi" care merg pe aceasta vreme cu ceata fara faruri. nu se gandesc de loc.........
                          B 44 NWP

                          Comment


                          • pe mine ma enerveaza aia care pe vreme buna merg cu stopu si cu lampile de ceata aprinse !
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • pe mine ma enerveaza radarele amplasate langa benzinarii iar cand sunt ascunse le inchid si deschid in asa fel in cat sa te deruteze
                              sigpic

                              Broker de asigurari DESTINE

                              Comment


                              • - pe mine nu ma enerveaza radarele in sine, ma enerveaza doar cand nu bag eu in seama detectorul cand ma atentioneaza....am trecut de vreo doua ori ca vantul pe langa radar, chiar daca detectorul mi-a urlat in urechi.....n-am reactionat, nu stiu de ce. dar n-am primit amenda inca.....
                                - azi pe enerveaza ca ni s-a inchis thread-ul de propuneri....ce naiba baieti? va stiu de la intalnire, sunteti toti baieti faini (si fete- ca stiu ca mai sunt 2 in LC BV). Hai sa nu ne mai dam gratuit in barci pe forum. La urma urmei suntem frati toti in clubul asta, doar ca .....”Hai sa facem sa ne fie bine....adica sa nu ne fie rau.... .”

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google