Zona Comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc - Donatii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mihai_4747 View Post
    o sa incerc si la renault ......credeam ca gasesc prin zona .....
    multumesc
    sunt atatea magazine de piese auto care aduc pe comanda orice piesa pentru orice marca
    sigpic

    Broker de asigurari DESTINE

    Comment


    • Vand pastile vidia pentru strung.pastilele sunt aduse din suedia,germania,italia si israel.toate pastilele sunt noi nu sunt uzate sau ciobite.am disponibile 900 de bucati.pret 3 ron bucata.
      Attached Files

      Comment


      • Uite asa se-nbogateste omu'
        O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

        Comment


        • up cu pastilele vidia

          Comment


          • si noi pe langa el
            sigpic

            Broker de asigurari DESTINE

            Comment


            • caut 'urjent' set placute frana marca FERODO, nu TRW sau alte petarde. de preferat AZI sau maine pana la pranz cel tarziu
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • sa nu zici ca ai mai tocit un rand...
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • nu zic dar asa e. deja e fier pe fier, ieri le-am auzit prima data. am gasit pe aurel vlaicu cu 65 lei ferodo. acuma scrie altceva pe cutie.
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • imagineaza-ti ca ala de le da cu 65 lei e deja cel putin al 2-lea sau al 3-lea intermediar (ca doar nu-s turnate pe A Iancu) deci nu-ti da de gandit ca sunt din start "petarde" cum le-ai numit pe celelte? Ce placute sunt alea la -sa zicem- 30 de lei de ajung la magazin la vanzare cu 65 lei?
                    Pain brings out the truth in us all...
                    ...how much truth can you stand?

                    Comment


                    • up cu pastilele vidia

                      Comment


                      • cine stie unde gasesc 4 aeratoare(nu inelele)nezgariate sau noi sa ma anunte
                        multam fain!

                        sigpic

                        Comment


                        • 3 noi am eu daca te ajuta.
                          Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                          Comment


                          • cumpar 4 jante de tabla de logan.
                            Preferabil din brasov sa le si pot vedea.

                            tel: 0747552983
                            id: cosminbv88

                            Comment


                            • cine are si nu ii mai trebuie o consola centrala de ph2 ???

                              rupta sparta oricum...
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • 1.Cablu frina de mina Solenta/Nova -2buc…………………..…50lei/buc-noi
                                2.Cablu acceleratie Logan-1buc…………………..……50lei-noi
                                3.Set motor Dacia 1300-1buc……………………..……250lei(SC Auto Top Nec)-noi
                                4.Roata tabla Logan(rezerva)+cauciuc uzat………...…..100lei-sh
                                5.CD-player RedStar rcd-70rds 4x15W…..………………50lei-sh
                                6.Pompa manuala pentru butoaie-2buc………………….160lei amindoua sau 80lei buc

                                7.CD-ul RedStar are lipsa bucata din plasticul de pe fateta insa functioneaza foarte bine.
                                Are iesire amplificator(2xRCA).
                                contact 0729156778 sau p.m.
                                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google