Zona Comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc - Donatii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2 oale de difuzoare cu capace si difuzoarele originale Blaupunkt in ele - 80 lei setul
    Attached Files
    Pain brings out the truth in us all...
    ...how much truth can you stand?

    Comment


    • Vand jante de tabla originale de pe Chevrolet Aveo 14" et 45 5.5 j pret 430 ron negociabil, relatii si la telefon 0769 605 903
      Attached Files
      sigpic

      Broker de asigurari DESTINE

      Comment


      • Originally posted by B 83 RMJ View Post
        revine anuntul:

        se inchiriaza una bucata apartament cu 2 camere in zona steagu, pe L. C. BABES (randunicii), cu interfon. apartamentul este mobilat, balcon mare inchis, centrala termica, izolat pe exterior anul trecut. cablu tv (se poate pune si telefon fix si internet de la RDS - au fost dar ultimul chirias nu a avut nevoie de ele si au fost scoase). se afla la etaj 3. nu dispune de loc de parcare, dar cel care a stat inainte isi tinea masina pe locurile ne luate de la primarie.

        se inchiriaza in regim 'familiar', nu pentru discotelnitza sau alte chefuri.

        pret 150 euro/luna, disponibil din luna octombrie (nu stiu exact data).
        lavabil in continuare.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • vand 2 anvelope Kormoran,mai au carne cam 4 mm-50 de lei

          sigpic

          Comment


          • am 10 placi de polistiren pentru izolat (alb) de grosime 30mm ramas dupa ce m-am folosit de vreo 4-5 bucati. in total 5 mp. toate la pretul de 'un suc la 2L' in perioada de valabilitate.


            LE:: polistirenul pleaca la skoprion.

            up cu apartamentul!
            Last edited by B 83 RMJ; 14 October 2011, 21:01.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • nu vrea nimeni niste jante pe 14?
              sigpic

              Broker de asigurari DESTINE

              Comment


              • Vand Amplificator Subwofer Condensator toate la 500 lei ( Nu se dau separat) doar pentru brasov

                id mess: Bai3tzas
                Tel:0720101563
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • jantele s-au dat
                  sigpic

                  Broker de asigurari DESTINE

                  Comment


                  • Originally posted by goofiy View Post
                    de vanzare jante pe 16" 7,5j 4x100 de vw made in germany cu cauciucuri bridgestone 215/40. cauciucurile mai merg o vara...
                    jantele trebuie un pic echilibrate...adica dupa 100-110 vibreaza un pic...
                    jantele se pot proba...
                    pret:850ron
                    0723/843 778 Eduard
                    nu vrea nimeni niste jante pe 16" stiu ca vine iarna dar chiar nimeni?
                    DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                    sigpic

                    Comment


                    • vand aerograf nefolosit 50 de lei (2 furtune, 2 borcanase vopsea 25ml)

                      donez 2 inele angel eyes (la unu trebuie lipit un fir si e ok)
                      Attached Files
                      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • nici macar donatiile nu se mai vor pe aici daramite sa mai si cumpere cineva ceva )
                        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                        Comment


                        • Originally posted by goofiy View Post
                          nu vrea nimeni niste jante pe 16" stiu ca vine iarna dar chiar nimeni?
                          daca te intereseaza un schimb cu muzica si ceva diferenta din partea mea parca as fi interesant
                          sigpic

                          Comment


                          • Vand termostat fara fir cu multe functii ptr centrala nou nout, sigilat, dar fara garantie, la 120 lei, unul identic este in jur de 180 lei (bineinteles il las 2 zile ptr proba daca sunteti interesati.

                            detalii despre el aici
                            Attached Files
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • e 194 de lei unul,am luat eu unul ieri

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by mumus View Post
                                Vand termostat fara fir cu multe functii ptr centrala nou nout, sigilat, dar fara garantie, la 120 lei, unul identic este in jur de 180 lei (bineinteles il las 2 zile ptr proba daca sunteti interesati.

                                detalii despre el aici


                                Vandut. Se poate sterge. oare am cerut prea putin ?
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google