Zona Comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc - Donatii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • se poate rezolva, mai mult de 100 de lei nu cred ca te costa sa-l vopsesti
    sigpic

    Broker de asigurari DESTINE

    Comment


    • aia stiam si eu... 150 avaem sa dau pe el si sa il pun pe masina.
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • bara tine-o rezervata pt mine te rog
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • Originally posted by bv06rmn View Post
          Se vinde una bucata spoiler mcv (include suportii de proiectoare, grila) - 150 lei (200 transport inclus), difuzor din kitu de origine - 150 lei (200 transport inclus), praguri din kitu de origine - 150 lei (200 transport inclus), relatii si la numarul de telefon 0745067094
          pragurile s-au dat,
          sigpic

          Broker de asigurari DESTINE

          Comment


          • din lista mea nu se mai vinde absolut nimic...
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • acum o sa inceapa sa vina doritorii
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • caut suport schiuri !!!! (spre inchiriere eventual cumparare) ))
                [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                Comment


                • Originally posted by B 83 RMJ View Post
                  OFERTA ! OFERTA ! OFERTA !

                  Senzori de parcare cu display la cel mai mic pret posibil din Romania.

                  Pret 50 lei, si se aduc la comanda cu plata in avans, sau 60 lei cu plata la livrare.

                  Timp de livrare: 12-21 zile.
                  Se inlocuieste anuntul cu urmatorul:

                  Am 8-9 seturi pe drum, care la sosire o sa aibe pretul de 50 lei/set pentru brasoveni. alte seturi la acest pret nu o sa mai fie intrucat sursa de unde le-am comandat a scos oferta pe care o prinsesem eu.

                  fac urmatoarea precizare: senzorii sunt culoarea albastru titan (albastru inchis), iar primul set a ajuns deja si a si plecat prin mumus la csabalevente.

                  restul din lista ramane valabil.
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Vand Amplificator Subwofer Condensator toate la 500 lei ( Nu se dau separat)


                    Vand Distantiere Sparco 4x100 20 mm
                    gaura centrala 60.1 , iesire 60.1 + prezoane
                    200 lei


                    Vand ulei cutie Elf 75/80 3L 50 lei


                    Up urgent
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by unknown View Post
                      V
                      Vand Distantiere Sparco 4x100 20 mm
                      gaura centrala 60.1 , iesire 60.1 + prezoane
                      200 lei

                      merge si la corsa?
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • nu stiu...le putem proba
                        sigpic

                        Comment


                        • din postul nr. 1080 a mai ramas doar difuzorul, spoileru si pragurile s-au dat
                          Last edited by bv06rmn; 29 December 2011, 10:44.
                          sigpic

                          Broker de asigurari DESTINE

                          Comment


                          • Donez adaptor caseta pt sistem audio auto cu caseta...
                            Attached Files

                            Comment


                            • up cu listele:

                              Originally posted by B 83 RMJ View Post
                              Senzori de parcare:
                              Am 8-9 seturi pe drum, care la sosire o sa aibe pretul de 50 lei/set pentru brasoveni. alte seturi la acest pret nu o sa mai fie intrucat sursa de unde le-am adus a scos oferta pe care o prinsesem eu.

                              fac urmatoarea precizare: senzorii sunt culoarea albastru titan (albastru inchis), iar primul set a ajuns deja si a si plecat prin mumus la csabalevente.

                              restul din lista ramane valabil.
                              Originally posted by B 83 RMJ View Post
                              la lista din postul 1049, se mai adauga un senzor de temperatura cu 3 m de cablu, poza, la pretul de 15 lei.
                              Originally posted by B 83 RMJ View Post
                              modele noi de 'bece': (poze in postul #1042)

                              - becuri T10 cu 9 SMD-uri albe - pret catalog 20 lei/set, 15 lei/set pentru Logan Club Brasov
                              - becuri T10 cu 10 SMD-uri albe (8 pe lateral, 2 in cap)- pret catalog 20 lei/set, 15 lei/set pentru Logan Club Brasov

                              up lista veche: (poze in postul #1039)

                              - becuri T10 cu 5 SMD-uri albe tip 5050 (3 focare de lumina) (4 pe lateral + 1 in cap) - pret catalog 20 lei/set, 15 lei/set pentru Logan Club Brasov

                              - placute cu 12 SMD-uri albe, cu 3 mufe adaptoare - pret catalog 20 lei/buc, 15 lei/buc pentru Logan Club Brasov

                              - becuri T10 cu 4 SMD-uri albe - pret catalog 15 lei/set, 10 lei/set pentru Logan Club Brasov

                              - becuri T10 cu CHIP SMD 1W, ce focalizeaza lumina - pret catalog 15 lei/set, 10 lei/set pentru Logan Club Brasov

                              - suport bord lipicios - pret catalog 15 lei/buc, 10 lei/buc Logan Club Brasov

                              - lampa USB cu 3 leduri (mai mult pt laptop) - pret catalog 20 lei/buc, 15 lei/buc pentru Logan Club Brasov

                              - stylus universal - pret catalog 8 lei, 5 lei/buc pentru Logan Club Brasov

                              - folie protectie iphone 4 4G - pret catalog 10 lei/buc, 5 lei/buc pentru Logan Club Brasov

                              Daca vreti sa aduc ceva la intalnire dati un PM sau scrieti aici, dar nu cu o ora inainte de intalnire ca poate nu apuc sa mai intru pe forum.
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google