Zona Comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc - Donatii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si la mine a ajuns un rand de senzori...

    10x alin
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • @skorpion: ooo, era sa nici nu observ difuzorul. te-ai chinuit sau a mers bine cu reparatia? cu poxipol pana la urma?
      @racer: senzorii sunt de la mine, tu inca nu ai vazut ca am o transa de senzori? :O
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • Era vorba de pret nu de la cine erau. Daca pui pe moca pune-mi si mie sapt asta, daca nu vorbim peste 3 salarii ca la urmatoarele 2 mai am altele de pus )).

        Comment


        • daca citeai posturile anterioare vedeai despre ce e vorba...

          sunt 50 lei si ii punem impreuna, la mine in curte. nu te costa altceva. o sa mai am 5 seturi, dupa care ciusi.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • senzorii au fost 50 de lei,iar difuzorul bonus de la Alin si da,Aline l-am facut cu poxipol

            sigpic

            Comment


            • super. se nici nu se vede . ma bucur ca a mers cum credeam eu.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • cumpar o toba sport
                sigpic

                Comment


                • in continuare se vand:
                  stopuri

                  "maciuca" schimbator cu adaptor cu tot.
                  20lei
                  Attached Files
                  "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                  Comment


                  • Vand telefon LG cookie, pink, necodat ,cumparat de la reprezentanta Cosmote, inca 6 luni de garantie.Telefonul este in stare foarte buna,fara nici un fel de problema.Am pachetul intreg.pret 180 ron.
                    Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                    Comment


                    • pune poza la produs
                      sigpic

                      Broker de asigurari DESTINE

                      Comment


                      • up cu becurile cu led-uri SMD!!
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • caut sa cumpar plasticul asta ce inconjoara ceasurile...
                          Attached Files
                          "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                          Comment


                          • n-ai gasit la dezmembrari?
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • zice ca nu are... sau asa am inteles eu din ultimul post de la ea... dar mai cautam.
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • Aici anuntul si poze pentru LG kp 502 Cookie.Pretul de pe forum este cu reducere pentru membrii.
                                Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google