Zona Comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc - Donatii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cash, am nevoie de bani
    sigpic

    Broker de asigurari DESTINE

    Comment


    • cumpar un set de stopuri de ph1, nu conteaza ce culoare au la semnal. anuntati-va vecinii, rudele, prietenii si pe cine mai cunoasteti, si poate auziti pe cineva. urgent, dar nu va inghesuiti, va rog mult, pen'ca nu am aer sa mai respir
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • cat oferi ? am un set in stare impecabile
        Vand toba sport/subwoofer+statie/senzori de parcare si altele
        http://www.loganclub.ro/forum/showpo...56&postcount=1

        Comment


        • ti-am dat pm, astept raspuns!
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • DSC_0000006.jpg Vand stopuri Led Logan......Pret 350 ron sau unele standard si o diferenta de 200 ron..cine e interesat sunati la nr 0726627793 sau la id:ktaa_bv

            Comment


            • cine are un bulbar de dacie papuc?

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bv06rmn View Post
                Vand 2 telefoane Samsung C3050 in stare de functionare cu incarcatore cu tot (unul dintre ele este decodat) , 1 telefon Motorola VE66 in stare de functionare (are wi-fi si camera de 5 Mp), decodat cu incarcator si cablu de date, preturi negociabile.

                Se mai adauga:

                notebook TOSHIBA NB200 aspect 9/10, functionare 10/10

                configuratie:

                display 10.1 LED lucios
                chipset intel 945 family
                procesor intel atom 1,6 Ghz
                1 gb RAM
                80 gb HDD
                bluetooth, wifi, card reader, webcam
                bateria tine 3 h in browsing

                incarcatorul nu este cel original dar isi face foarte bine treaba

                pret 600 lei negociabil
                sus cu telefoanele, laptopul este rezervat momentan
                sigpic

                Broker de asigurari DESTINE

                Comment


                • Originally posted by B 83 RMJ View Post
                  modele noi de 'bece': (poze in postul #1042)

                  - becuri T10 cu 9 SMD-uri albe - pret catalog 20 lei/set, 15 lei/set pentru Logan Club Brasov
                  - becuri T10 cu 10 SMD-uri albe (8 pe lateral, 2 in cap)- pret catalog 20 lei/set, 15 lei/set pentru Logan Club Brasov

                  up lista veche: (poze in postul #1039)

                  - becuri T10 cu 5 SMD-uri albe tip 5050 (3 focare de lumina) (4 pe lateral + 1 in cap) - pret catalog 20 lei/set, 15 lei/set pentru Logan Club Brasov

                  - placute cu 12 SMD-uri albe, cu 3 mufe adaptoare - pret catalog 20 lei/buc, 15 lei/buc respectiv 25 lei/2 bucati pentru Logan Club Brasov

                  - becuri T10 cu CHIP SMD 1W, ce focalizeaza lumina - pret catalog 15 lei/set, 10 lei/set pentru Logan Club Brasov

                  - suport bord lipicios - pret catalog 15 lei/buc, 10 lei/buc Logan Club Brasov - mai este o singura bucata

                  - lampa USB cu 3 leduri (mai mult pt laptop) - pret catalog 20 lei/buc, 15 lei/buc pentru Logan Club Brasov - mai este o singura bucata

                  - stylus universal - pret catalog 8 lei, 5 lei/buc pentru Logan Club Brasov

                  - folie protectie iphone 4 4G - pret catalog 10 lei/buc, 5 lei/buc pentru Logan Club Brasov

                  Daca vreti sa aduc ceva la intalnire dati un PM sau scrieti aici, dar nu cu o ora inainte de intalnire ca poate nu apuc sa mai intru pe forum.

                  Se mai adauga un senzor de temperatura cu 3 m de cablu, poza, la pretul de 15 lei.
                  valabil !
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • vand telefon Samsung C3300K,codat in reteaua orange,stare foarte buna,husa silicon,folie protectie ecran,achizitionat de nou de la reprezentanta Orange
                    pret-150 de lei
                    Attached Files

                    sigpic

                    Comment


                    • cumpar URGENT un set de stopuri ph1 in stare buna, nu conteaza culoarea semnalului!! sa fie stock, nu vopsite.

                      din lista de mai sus, s-a vandut senzorul de temperatura.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • vand jante ATS CUP R 15 ET 28 fabricate in germania..originale..nu Gotti sau altceva...sunt albe..nu sunt lovite,nu sunt strambe! cei din Brasov le stiti 650 RON negociabil
                        vand arcuri sport MCV H&R 40mm..purtate 6-7 luni.-650 RON negociabil..
                        astept ofertele voastre!!!
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • se poate o poza cu jantele nairod? ca m-ar interesa pe mine

                          aaa si ce dimensiue imi trebuie la anvelope pt jantele astea?
                          Last edited by Stefan1987; 4 February 2012, 18:08. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • merg foarte bine cu cauciucuri de dimensiune standard..eu am avut si 195.50 sau 195.55...orice dimensiune pe R15
                            http://www.loganclub.ro/forum/mvc_ph2_uis-t31310p7.html ceva poze cu jantele
                            Last edited by nairod; 4 February 2012, 18:53.
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • merg si pe 185 / 65? cele obisnuite de logan? si daca arata misto pe loganul meu rosu le-am luat

                              Comment


                              • arata bine pe rosu tau
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google