Zona Comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc - Donatii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by phantom View Post
    ti-am gasit cauciucuri man intra aici >>> http://www.tocmai.ro/cauciucuri-logan-1451266.html

    Multumesc frumos , le vazusem si eu , dar nu sunt noi.....Am gasit unul nou la Calarasi...
    Stima all.

    Comment


    • de vanzare lg 510 pop pret 180lei si samsung d900i 80lei sau ambele 230lei... cat mai urgent
      Attached Files
      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

      Comment


      • Originally posted by boly76 View Post
        1.Cablu frina de mina Solenta/Nova -2buc…………………..…50lei/buc-noi
        2.Cablu acceleratie Logan-1buc…………………..……50lei-noi
        3.Set motor Dacia 1300-1buc……………………..……250lei(SC Auto Top Nec)-noi
        4.Roata tabla Logan(rezerva)+cauciuc uzat………...…..100lei-sh
        5.CD-player RedStar rcd-70rds 4x15W…..………………50lei-sh
        6.Pompa manuala pentru butoaie-2buc………………….160lei amindoua sau 80lei buc

        7.CD-ul RedStar are lipsa bucata din plasticul de pe fateta insa functioneaza foarte bine.
        Are iesire amplificator(2xRCA).
        contact 0729156778 sau p.m.
        up!........................
        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

        Comment


        • Asigurari obligatorii locuinte, preturi incepand de la 16E, pentru membrii ...
          Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

          Comment


          • se inchiriaza una bucata apartament cu 2 camere in zona steagu, pe L. C. BABES (randunicii). apartamentul este mobilat, balcon mare inchis, centrala termica, izolat pe exterior anul trecut. cablu tv, telefon fix si internet de la RDS. se afla la etaj 3. nu dispune de loc de parcare, dar cel care a stat inainte isi tinea masina pe locurile ne luate de la primarie.

            se inchiriaza in regim 'familiar', nu pentru discotelnitza sau alte chefuri.

            pret 150 euro/luna.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • Originally posted by mc_alienu View Post
              de vanzare lg 510 pop pret 180lei si samsung d900i 80lei sau ambele 230lei... cat mai urgent
              dau la schimb cu bomba atomica nefolosita...
              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

              Comment


              • vand dispozitiv de parcare,folosit,50 de lei

                sigpic

                Comment


                • cauta un coleg de la noi

                  Comment


                  • se fac tranzactii serioase aici vad ca )
                    sigpic

                    Broker de asigurari DESTINE

                    Comment


                    • colegul respectiv si-a rezolvat treaba

                      sigpic

                      Comment


                      • Vand server fujitsu siemens rx600, 2gb de ram, 2 SCSI X 73Gb, 350E neg.
                        Tudorel 0770068177.
                        Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                        Comment


                        • Salutare.....cine are.... sau poate cunoaste pe cineva care doreste sa vanda un Logan?
                          Sunt interesat sa achizitionez unul......de preferat Diesel.
                          Am 4000E.....va multumesc.....si astept raspuns......Stima

                          Comment


                          • Am vazut cateva prin brasov....te anunt daca aflu ceva....lasa un nr. De tel.
                            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                            Comment


                            • 1.Cablu frina de mina Solenta/Nova -2buc…………………..…50lei/buc-noi
                              2.Cablu acceleratie Logan-1buc…………………..……50lei-noi
                              3.Set motor Dacia 1300-1buc……………………..……250lei(SC Auto Top Nec)-noi
                              4.Roata tabla Logan(rezerva)+cauciuc uzat………...…..100lei-sh
                              5.CD-player RedStar rcd-70rds 4x15W…..………………50lei-sh
                              6.Pompa manuala pentru butoaie-2buc………………….160lei amindoua sau 80lei buc

                              7.CD-ul RedStar are lipsa bucata din plasticul de pe fateta insa functioneaza foarte bine.
                              Are iesire amplificator(2xRCA).
                              contact 0729156778 sau p.m.
                              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                              Comment


                              • Cumpar carcasa frana mana ph2
                                O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google