PUNK'D By Logan Club Bucuresti !!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bezme? pe traseul lu 282 sau a lu 182?
    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

    Comment


    • .....gionik ti-au facut-o astia cand nu te asteptai.....super tare faza baieti......ma uitam la poze si eram pe jos de ras stiu si eu unde sta unul dintre noi....idanny mai precis.....
      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

      Comment


      • pune si tu punct pe o harta avem sponsor de hartie igienica ))

        Comment


        • Foarte tare Cred ca ai fost cel mai victimizat pana acum Gionik )) Foarte tare...si idei multiple

          Comment


          • Ai dreptate laurica......mi-au facut-o bine de tot....acu sa videm cine mai urmeaza

            sigpic

            Comment


            • @mario: si eu stiu unde stai .... asa k ...

              Comment


              • @ idanny: la pariu ca nu stii unde stau ........dar in orice caz, nu m-as supara daca mi-ar face-o baietii.....cum a zis Gionik: fara damage.....
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • ...fara damage nici eu nu m-as supara, chiar m-as amuza

                  Comment


                  • pacat ca nu pot face ce vroiam in seara asta din cauza ploii......dar poate e mai bine pana la urma ca asa i-o vom face cand nu se asteapta
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • Ce s-agita astia, habar n-au astia unde stau, mai mult sunt vorbele de ei, pozele alea cred ca sunt un photoshop ieftin iarasi. Daca va vin idei nebanuite dar-ar Domnu' o torentiala ca azi fix cand ajungeti la locul ales + apa de rigoare (o spal si pe a mea cu ocazia asta) sa-mi spuneti cu detergent sau fara).

                      edit: m-as sparge de ras sa vad poze cu voi la sectia de politie).
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • bey deci noroc ca n-a plouat in noaptea cand l-am punkuit pe genica.. ca mai dadea jos hartia maine.. era si de-aia dublu strat smechera )
                        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                        Comment


                        • off ce nebuneala de oameni...bine ca mi-am luat senzor de miscare o tigancusa de 70 ani care sta pina la 4-5 dimineata la taclale cu alte pustoaice de seama ei ...sa va tineti alarma daca va apropiati de masina me si nu va stie aoleu in rest tineti-o tot asa zbanghiiiilor
                          sigpic
                          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                          Comment


                          • o alta seara fara victima

                            Comment


                            • vezi ca erai in plan azi la fulger asa ca nu mai comenta ))
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment


                              • nyt tata...o iei pe urmele lu ciomu care ne ameninta cu nea cornel si ne ameninti si tu cu tigancusa de 17 ani....

                                crezi ca ne sperie pe noi asa ceva? usor usor toti vom fi punk-uiti.....

                                p.s. in caz ca va vin idei sa ma punk-uiti . va sugerez prieteneste sa o faceti cand sunt la munca. o sa va explic la intalnire care-i faza.
                                Fuarte Nervos !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google