PUNK'D By Logan Club Bucuresti !!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai bine ma colegi in ale forumului , da sa nu dati si voi un semnal ceva ?
    se putea sa lipseasca capul rautatilor , alias lancieru...uite`l ce ras diabolic are cand infasoara hartia aia pe la spitelele omului.

    Comment


    • Ce oameni bre ... si ieri vine gionik pe la mine si cica frate eu ma duc la kiss, eu eram asha mai obidit imi era foame ...si zic bah eu cred ca raman acasa (proasta idee), am presimtit eu ceva. Si pe deasupra am adormit si devreme, ca daca nu adormeam poate auzeam un caine ceva si veneam cu aparatu sa va prind in flagrant. Azi de dimineata cand ies pe poarta un muncitor (de la vecini) facea poze la masina ...da nu una ... s-a plimbat cu aparatu in juru ei la fel de mult cat mi-a luat mie sa dau hartia jos, si pe deasupra nu ma grabeam deloc va imaginati ca era 9.27 si eu la si 30 trebuia sa fiu in alta parte. In concluzie Va Multumesc ! si daca e nevoie am pastrat si hartia si ambalaju .

      Comment


      • muahahahahahahahahahahaaaaaaa.... ti-or tras-o mai Cata... Nah, vezi ce patesti daca te-ai inhaitat cu golanii, pardon, Loganii
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • bai voi nu sunteti normali la cap )

          Comment


          • cikine , pastreaz`o tata , ca pe vremea asta de cacao nu se stie

            Comment


            • Originally posted by CataFOF View Post
              pai bine ma colegi in ale forumului , da sa nu dati si voi un semnal ceva ?
              se putea sa lipseasca capul rautatilor , alias lancieru...uite`l ce ras diabolic are cand infasoara hartia aia pe la spitelele omului.
              FOF-ule, din pacate nu aveam cum sa anuntam, pt ca a fost ceva spontan. Veneam de la zoo, spre casa, si pe drum mi-am adus aminte ca a zis Lanceru despre cantitatea masiva de hartie pe care o are in masina si asa s-au aprins beculetele

              Oricum, mi-ar fi placut la maxim sa ii vad fata lu' cikin, cand a gasit masina

              sigpic

              Comment


              • hahahaha .... acum am aflat cica una din vecinele mele vroia sa sune la politie pe motiv de vandalism ...hahahaha .... bine ca nu era acasa barbasu' ca ala nu stie altceva decat par ... si mie ca va punk-ya el pe voi ... hihihi ....

                Comment


                • Nu nu...vecina a vrut sa sune de dimineata....azi noapte nu a vazut nimeni nimica....au trecut niste vecini de-ai tai, si imi era sa nu zica ceva, dar o dadeam eu la intors cu Bulgaru (vecin important) si cred ca ne bagam toti sa ti-o punk-uim si mai rau

                  sigpic

                  Comment


                  • lanceru vad ca a facut ceva bataturi in palma de la impletitul hartiei printre spitele jantei
                    bah. l-ati luat si pe ala micu cu voi...railor, invatatii copii la prostii, acu sa se astepte si el sa-i fie punk'uit bimmeru
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • Eu ma inscriu primu .. asha de razbunare ... mu-ha-haha ... be afraid ! ... be very afraid!

                      Comment


                      • aseara daca nu trebuia sa plecam de la zoo mergeam si eu .......... buba mai nasoala e ca am ceva in portbagaj ce mi-a dat MCD-ul si nu le-am aruncat.....era buna una din aia aseara....Gionik stieee....
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • Corect mario.....mergea traba aia ca unsa....iesea masina intr-un mod deosebit....offff, las ca o pastram pt primul care va fi pe lista!!!

                          sigpic

                          Comment


                          • Mhm... deci aveti secrete...
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • deci... da...
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google