PUNK'D By Logan Club Bucuresti !!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o sa ne iei calutii loganelor la intrebari )))

    Comment


    • pai ma poti alerga cu atata greutate pe masina?? daca ati vrut CS....
      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

      Comment


      • dane vezi ca si Cezar a fost co-autor

        Comment


        • MCD vezi ca mai este un complice dar nu il dau eu de "gol" app eu am scapat, pentru ca nu cunosc pe nimeni cu SIA . Apropo esti ofticos precum FOF-ul ???
          Last edited by Alexander; 7 August 2009, 19:44. Reason: Automerged Doublepost
          sigpicBIKER INSIDE

          Comment


          • Originally posted by CataFOF View Post
            dane vezi ca si Cezar a fost co-autor
            Recunosc, si eu am participat la impodobirea masinii.
            Ca sa scutesc nu bun preten, si sa nu ma dea el in vileag, eu sunt cel in camasa rosie/roz, vizibil in ultima poza.

            Comment


            • Originally posted by Cezar View Post
              Recunosc, si eu am participat la impodobirea masinii.
              Ca sa scutesc nu bun preten, si sa nu ma dea el in vileag, eu sunt cel in camasa rosie/roz, vizibil in ultima poza.
              Daca te referi la mine sa sti ca ai gresit adresa in poza mai apare cineva inafara de tine dar cum am spus nu il dau eu de "gol"
              sigpicBIKER INSIDE

              Comment


              • nu am spus nimic de "Punk'd-ul" care mi l-a facut MCD-ul.......dar nu asa se procedeaza dupa parerea mea....sa pui hartie igienica pe repartitor. pe arcuri si pe toba de esapament....ca sa nu mai zic ca mi-au pus hartie si in fetele de la usi....m-am chinuit ceva sa le scot, dar am reusit......daca facem ceva eu zic sa ne raportam la ce s-a facut pana acum sau ceva ce se poate face la suprafata.....oricum nu ma suparam daca ma Punk'd-uiau cum trebuia....ma asteptam sa gasesc ceva la ea, dar nu in asa fel.....nu cred ca se procedeaza corect sa-i facem ceva unui loganar in asa fel incat sa nu se vada....modalitati sunt multe de a-i face ceva sa nu vada si nu cred ca li se vor parea ok....asta este parerea mea si nu vreau sa se supere MCD-ul sau altul caruia i se pare cool sa faci asa ceva......inca o data: nu m-am suparat, dar nu asa se face.......bafta
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • @alexander: nu tu bre, stie el cine. Hai Timisoara

                  Comment


                  • Vai mamaaaa, capata proportii teaba asta, ies sa dau mancare la caini ... )
                    sigpic
                    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                    Comment


                    • yo zic sa se inchida topicul asta.

                      Comment


                      • unu a cedat psihic )
                        fof-ul deci tu stai cuminte??? ... dar parca la MCD aveai idei de punk!! :P

                        Comment


                        • deci sa inteleg k toti sunt de acord cu punk'd-ul pe care mi l-am luat?????? uitandu-ma la posturile care au fost dupa mine.......sau eu nu am inteles bine mesajul vostru????......bafta
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • yo unu sunt de parere ca atat vreme cat punk'ul a fost pozat si postat, ca omu sa vada de unde sa-si mai scoata hartia.. si atata timp cat hartia aia nu afecteaza ceva din punct de vedere tehnic sau mecanic la masina (gen un cocolos de hartie infipt in admisie) .. e ok.. repet parerea mea... dar din spusele tale nu au fost pozate toate modificarile roz aduse de tovarasul MCD...
                            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                            Comment


                            • Hartia nu trebuia pusa pe toba, aici e singura problema.
                              In rest, noi sa fim sanatosi.

                              Comment


                              • Bai baietii eu nu am bani ca voi sa dau pe un bax de hartie..am avut de la RAM un singur sul si ala inceput..ce vroiai punk doar o dunga pe masina......
                                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google