PUNK'D By Logan Club Bucuresti !!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • darkye... i`m still waiting...

    sigpic

    Comment


    • ba de la idei la pus in practica e drum lung.
      si puteam sa`i fac orice la masina lu` mcd la kiss atunci , ca omu e baiat..
      poate o luam si o mutam pe partea cealanta , atunci sa vezi punk.
      deci..inchideati threadul ca nu mai e roz ca la inceput.

      Comment


      • acest thread nu se inchide ...
        cine este deranjat nu mai participa si nu mai vine cu idei ...

        Comment


        • Urmeaza FOF ul sa inteleg nu?
          sa vedem daca se oftica asa rau

          Comment


          • ar fi deja a treia oara pentru el ).. e prea usor la FOF ))
            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

            Comment


            • iaute`l si pasta cu oftica , skandala , i`ai molipsit pe toti ?
              vipere , poti sa vi in fiecare zi sa mi`o speli , ti dau voie.

              Comment


              • @Viperutule: nu stiu daca ti-ar conveni sa-tipuna careva hartie pe toba finala....poate sa arda....oricum vreau sa-i multumesc lui MCD ca mi-a spus ce mi-a facut ca altfel nu-mi dadeam seama si mai ales ca mi-a zis si de hartia bagata in fetele de usi...putrezea acolo aia....mersi MCD
                @Cezar: mersi de sustinere
                .....voi participa de acum inainte la toate Punk;-urile la care voi fi, dar sa stiti k nu voi face decat pe afara.....bafta
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • @mario: prin probleme tehnice ma refeream inclusiv la arsu hartiei pe toba si la putrezitu hartiei in usi.. si intr-adevar, nu e la fel de fun punk-ul daca-i spui omului dupa aia de unde sa scoata hartia ).. e mai frumos sa-l lasi sa si-o scoata singur pe toata si sa-i mai tragi cateva poze in timp ce..
                  @MCD: daca aveai un singur sul i-l infasurai pe tot pe stergatoare, le legai intre ele etc, sa stea omu sa le descoasa ca nu cred ca avea inima sa traga de ea s-o rupa cu riscu de a rupe/indoi stergatoarele
                  Last edited by Vip3rutzu; 10 August 2009, 23:47.
                  REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                  Comment


                  • Mai baieti chiar vreti sa inchideti unul din cele mai tari threat-uri de pe forum....pacat maaare pacat
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • ofticosi mai sunteti. oricum, incercati sa pastrati limitele bunului simt, in sensul ca nu are rost sa bagati hartie acolo unde omul nu se gandeste ca ati pus. n-o va gasi sau se va trezi cu ceva arzand pe sub masina si nu va sti ce. plecati mereu la aceste actiuni nocturne de la premisa:
                      ce tie nu-ti place altuia nu-i face, adica puneti-v ain locul victimei si ganditi-va : mie mi-ar placea sa gasesc hartie indesata in toba de esapament, in fetele de usi, pioneze in roti, vaselina pe manerele la usi, crema de ghete pe geamuri? daca va place faceti, dac anu cautati altceva de facut la masina "atacata".

                      mult succes!
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • baieti, o noua propunere pentru punk....silviu. Am aflat unde locuieste...uite dovada...
                        Attached Files

                        Comment


                        • ce curata e )
                          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                          Comment


                          • sa nu fi fost tacsu u masina la gajici ) il dai de gol !!
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • scria pe asfalt numarul masinii si locul...13

                              Comment


                              • Poate e client fidel :P

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google