PUNK'D By Logan Club Bucuresti !!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pitt was punk'd!! Ghici cine, mai tineti minte de chestia cu biletele?
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Dar un OVERHAULIN cine face?...imi iau o rabla sa ajunga la Foose: vreau sa fie neagra cu un motor V8 LS7 de 600 de cai stock supraalimentat, cutie de viteze in 6 trepte manuala Tremec pe puntea spate si roti de dragster...sa trag soseaua sub mine la liniute

      Ceva de genul pozei
      Attached Files
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • pirvu_alex si fane1990, inseamna ca sunteti destul de vecini cu mine incat sa ma transportati si pe mine la fulgere cand ajung la Bucale Ia dati un add pe mess... IDu' e pe profil ;)
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • De asemenea si Laur este vecin cu noi I-as infasura niste hartie pe jante dar s-ar putea sa am nevoie de prea multa deh... cam maricele.
          sigpic

          Comment


          • Si stuke de asemenea e vecin cu noi

            Comment


            • eu chiar daca stau din cand in cand (de vreo2 ori pe saptamana) pe cetatuia bloc m22 ....dar masina nu o sa o vedeti niciodata pe acolo ... va las pe voi sa ghiciti de ce
              Interactive Design Lights & Sound <- click

              Comment


              • eu ma mandresc cu vecinu meu SDP -ul \:d/ In rest..nu prea am pe nimeni pe langa ! in fine..o cam ardem offtopic si nu e bine
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • cum mah giokare... eu, crisneg, alex 21, viper.. suntem la 2 3 statii
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • tot nu e ca la astia mey..nu vezi ca daca se forteaza unu sa se uite de pebalconu lui vede in sufrageria aluilalt... :| )
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Jokere frumoasa prelata.. ) apropo.. ai fost zilele trecute cu masina de serviciu pe langa apimondia ca am vazut un E***on pe acolo si ma gandeam sa nu-i fac belele altui angajat ))
                      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                      Comment


                      • acolo e firma si vezi ca-s vreo 30 de masini ca ale mele pe acolo.... sa nu te alerge colegii....
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • pt cei care vor sa ma punk`d-uiasca va prezint in avanpremiera alarma mea de 70 ani,mare atentie ca e pacat de tineretile voastre
                          Attached Files
                          sigpic
                          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                          Comment


                          • Misto alarma, sa o mai duci pe la Felix la bai sa te tina cat mai mult.
                            sigpic
                            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                            Comment


                            • Originally posted by B 74 NYT View Post
                              pt cei care vor sa ma punk`d-uiasca va prezint in avanpremiera alarma mea de 70 ani,mare atentie ca e pacat de tineretile voastre
                              Atat!!!!
                              Viper granny
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • O plapuma de seminte de floare, 2 garaofe rosii si 2 telenoveliste , iar alarma e anihilata

                                Pe la CataFOF nu am fost de mult ) (evident sa dam un ping-pong) :P
                                Last edited by Lanceru'; 28 August 2009, 22:46. Reason: sange
                                No Stress !
                                http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google