PUNK'D By Logan Club Bucuresti !!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • )
    Ce bine ca nu am masina, am scapat
    Bai Cristy, trebuia sa ma chemi si pe mine mah
    Multi imi spun ca sunt nebun...
    Sincer? Nu credeam ca e asa vizibil...

    Comment


    • Foarte tareeeee!!! Cristi, dar tie chiar ti-a sarit somnu, daca la 4 dimineatza tu postai pozili.......bravo voua bre!!! Hai ca poate asa reinviem punk-uiala pe Bucuresti!!

      sigpic

      Comment


      • Nu sunteti sanatosi )
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • Bine Eu4yas, ieeeeeeeeeeeeee .

          Fuguletz si-a uitat cuvintele azi dimineata, mi-a spus decat atat "nenorocitule 20 de minute am curatat la ea" si "ce era chestia aia maronie?" .

          Bogdanele tati, sa vezi ce-ti tunarim, punk-uim casa, incaltarile ... nu-i problema, tu sa fii sanatos.. Nenorocitule mi-ai legat cutiile de bere sub masina . Te leg de gard promit .

          Gioni , eram mort de somn dar na, ambitie mare , ce sa mai am ras de-am lesinat aseara. Urmeaza una buna rau de tot, am eu o idee .
          Fane - beware .

          Mai pun poze mai incolo!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • ffffff tareeeeeeeee, ma bucur ca in sfarsit a mai facut cineva un punk'd, caci cam uitase lumea de asta. ar trebui sa reinviem putin atmosfera si sa mai facem cate una din asta macar o data la saptamana bravo baieti, poate asa o sa ne mai mobilizam si noi iar.
            saracu Fugulet, ce fata o fii facut cand a vazut-o constient ca, Cristi urma sa fie cel uimit cand isi vedea masina. Bafta baieti
            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

            Comment


            • Super tare modelul de antena.... ma bucur ca o tin in garaj
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • Ba ce sa zic, eu care credeam ca dl cristi va avea o surpriza, eu am avut una foarteeeeeeeeeeee mareeeeeeeee ... noroc ca si-a mutat fraierul masina ca io impodobeam IAR ... FANE be aware, you're next . Cat despre DL EU4YAS ... ce face omul, si gaina .... fraiereeeeeeeeeeeee

                @Loganu: daca ma vedeai ce fatza am facut, te prapadeai de ras, dar eu as vrea sa te vad pe tine ce fata faci )
                Last edited by fuguletz; 21 November 2009, 19:14. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • )) nu mi-o gasiti ..e ascunsa
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • PUNK'D by LCB Sezonul II: "Punkuiala Revine".. initial am zis ca Eu4yas i-a invelit masina lu fuguletz in hartie folosita.. ca de, daca omu tot n-avea somn ))..
                    Bravo baieti.. trebuie sa mai facem una gen BEzme, cu resurse din belsug..
                    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                    Comment


                    • @Vip3rutzu ... eu aduc 10 suluri de hartie, ca e mare masina .. cine se mai baga ?
                      @Fane1990 ... pariu ca o gasim(la masina ma refer )??
                      sigpic

                      Comment


                      • aduc si eu 10.. dar trebuie sa stim unde mergem
                        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                        Comment


                        • il urmarim intr-o seara cu o alta masina, asa ca paparazzi , si o sa aflam unde sta. cat de vigilent poate fii??
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • ce era chestia aia maro de pe masina lu fuguletz?

                            sigpic

                            Comment


                            • daca tot doriti sa faceti glume, nu mai spuneti cui va pregatiti sa le faceti.
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • Originally posted by SoNyKeL View Post
                                ce era chestia aia maro de pe masina lu fuguletz?
                                Mister ...
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google