PUNK'D By Logan Club Bucuresti !!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by anutzzz View Post
    ba dupa ceas cred ca prima victima a fost vyperutu p anu asta )
    Dupa care ceas zici tu ?? de la post ?? da cu o pagina in urma...
    sigpic

    Comment


    • era 1 si vreo 20 sau 25cand am urcat eu in casa...ah da..ai dreptate..cu 1.20 de la post...

      Comment


      • multumin Rox si bine ai venit printre noi!
        si ca sa nu fiu off topic precizez ca noi am fost prima echipa...Canto a postat primele poze
        sigpic

        Comment


        • da voi ati punk-uit doar 1 :P era logic s terminati mai repede

          Comment


          • tinand cont ca pana sa incepem masina am stat si vreo 20mine pe bara, ca deh... greu cu unii fumatori sa se abtina ... si dupa ce am terminat am mai stat juma de ora incercand sa-l trezim pe Eu4yas care era deja treaz dar nu raspundea la telefon ...
            sigpic

            Comment


            • altii la 1 noaptea au telu inchis....))

              Comment


              • neata.. hmm.. All... ) ana.. trezeste-l pe vali si pune-l sa ia hartia de pe masina.. ca daca o mai lasa un pic devine una cu vopseaua.. cel putin asa era sa se intample la a mea.. deci din poze il recunosc pe fof dupa adidasi.. pe dsign dupa fes.. pe golanu ca e blond ca mine..

                Oricum foarte tare, chiar nu ma asteptam, si nu cred ca va vedeam nici daca ma uitam la ce ceata era.. chiar ma mir cine stia unde stau.. singuru "minus" a fost umezeala de afara si faptu ca s-a lipit/mulat/fleoscait hartia pe masina...

                Deci: Nimeni nu e mai presus de un punk nici macar cei perfecti ca mine, PAU si Vali..

                P.s: Rasbunarea va fi dulce ;)
                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                Comment


                • Viperutu a postat , PAU PAU a postat.....Vali se pare ca doarme si acum...sau nu posteaza de suparare?....
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • bah, lu viperutzuu trebuia sa i-o impachetati bine....nu asa 2 urme de hartie igienica.
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • nu doarme.. mi-a dat mesaj ca a vazut.. doar ca nu raspunde la provocari.. tace si face cred )

                      p.s: am vazut si hanoracul lui Sya prin pozele alea si cand ma gandesc ca am mancat fursecuri de la el.. ah..
                      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                      Comment


                      • n-am vazut la timp postu tau vyperutule...da oricum nu obisnuiesc s trezesc lumea sambata dimineata :P

                        Comment


                        • Eu v-o las pe sor-mea in grija si asa ma rasplatiti!?
                          Daca nu m-ar fi sunat juma de bloc sa-mi zica ca cineva mi-a facut o gluma "proasta", as fi venit cu ea asa la Poli azi.
                          Hai ca ma duc s-o curat si s-o spal cu ocazia asta.
                          sigpic
                          ^Logan turbat (WIP)^

                          Comment


                          • Deci eu am asa: Fuguletz, Dada, Canto si inca unu care a facut poza. Cine e ?

                            Sfatul meu pt cei "trasi" , nu va razbunati - torturati-i.
                            Last edited by Eu4yas; 9 January 2010, 13:33. Reason: Automerged Doublepost
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • glume de loganari !!

                              Comment


                              • N-aveti niciun haz... . Eu4yas, te compatimesc, ce sa faca, daca atata pot, aceleasi persoane, atatea amenintari si degeaba)). M-am convins)). Vrei sa am eu grija de fiecare)?

                                @Stanlei, stai cumva pe strada care incepe cu Cam... C. F....?
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google