PUNK'D By Logan Club Bucuresti !!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fapte nu vorbe. Sa aveti un Paste Fericit, la datorie ca de obicei. Ma plimbam cu masina pe stradute dupa numere, cand dau de 2 remblere, una mai Jantata ca alta asa ca am dat fuguta pana acasa, pac pac, tzac tzac si iete' ce-a iesit. Un trecator mi-a spus sa ii pun o banana in toba lui Jean))). 2 iepuri impuscati deodata. Data viitoare urmeaza altii, nu scapati de 'al mic si rau. Noapte buna!!
    Attached Files
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • o sa le ia ceva timp sa citeasca presa
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • mi-am luat-o sub ochii mei, chiar dupa inviere... A fost ceva activitate in noaptea asta
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Firai tu sa fii de arogant ... baaa ... stii cand am vazut masinile? Pe la vreo 7jumate cand am ajung acasa ... biliard apoi princess ... acum sunt cheaun
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by aleXpeed View Post
            Fapte nu vorbe. Sa aveti un Paste Fericit, la datorie ca de obicei. Ma plimbam cu masina pe stradute dupa numere, cand dau de 2 remblere, una mai Jantata ca alta asa ca am dat fuguta pana acasa, pac pac, tzac tzac si iete' ce-a iesit. Un trecator mi-a spus sa ii pun o banana in toba lui Jean))). 2 iepuri impuscati deodata. Data viitoare urmeaza altii, nu scapati de 'al mic si rau. Noapte buna!!
            Bine .... Bine, bine .... Te-amenintam de ceva timp si vad ca te-apropii de reusita
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Doar gura e de voi...huooo...
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • ti`o ei nepoate cat de curand pe cocoasa....

                Comment


                • Dani care se uita neputincios pe geam am "pankuit " loganul agitat ...
                  Attached Files
                  Last edited by skandal; 12 April 2010, 11:14.

                  Comment


                  • Ba arogantilor ... hai ca va inteleg, odata, de 2 ori, de 3 ori ... dar laso dreacu ... care ai ridicat stergatoarele si pliat oglinzile lu' Eu4yas?? tre sa faci cinste cu o oglinda electrica de dreapta
                    sigpic

                    Comment


                    • Nu stiu care ma pacalit si pe mine,,vecin,copil,raufacator,,,,ca inainte de paste(joi mai exact) o iau pe fimea sa plecam dupa nevastamea la munca.
                      Pun fata in scaun,intru si eu in masina dau cheie si dintr-o data in spatele masinii un zbarnait tare(ca de carute cu oale).
                      Accelerez se auzea si mai tare,luam piciorul se auzea mai incet...CE sa fie,ce sa fie??
                      Dupa ce am localizat sunetul de unde vine,ma duc in spatele masinii si cand colo ce sa vezi?....Un ditamai surubul de vreo 20 cm lungime cu tot cu seibi vreo 3 si piulita de rigoare era bagat pe teava de esapament si zbarnaia ala acolo ca toti dracii de ma si speriasem..crezusem ca a picat ceva la motor initial.
                      De care o fi fost,,nu l-am vazut...Bine ca nu ia facut altceva mai rau!

                      Comment


                      • Ivan, buna idee asta cu surubul in toba ... mersi
                        sigpic

                        Comment


                        • jeaneee ai grija )

                          Comment


                          • Sa nu ii bagi vreun electrod

                            Comment


                            • magnet dala rotund cu gaura mica in mijloc ... poate se aude mai incet
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by fuguletz View Post
                                Ivan, buna idee asta cu surubul in toba ... mersi
                                Asta e buna rau chiar trebuie sa o tinem minte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google